DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #220

Dziś w Dzień Dobry Football o drużynie, która weźmie udział w tegorocznej edycji Hard Knocks, kolejnym aresztowaniu Raya McDonalda, oświadczeniu Adriana Petersona i Matta Forte, a także inne wiadomości z NFL. Dodatkowo informacja o wzmocnieniu w Bydgoszcz Archers. Zapraszamy!

NFL

Drużyna Houston Texans weźmie udział w tegorocznej edycji dokumentarnej serii HBO „Hard Knocks”. Po wielu tygodniach spekulacji wczoraj w końcu dowiedzieliśmy się, którą ekipę będziemy mogli podglądać w trakcie przygotowań do sezonu.

Houston Texans w kolejnej edycji „Hard Knocks”.

Defensywny liniowy Ray McDonald, który w poniedziałek został zatrzymany przez policję pod zarzutem przemocy domowej, wczoraj ponownie został aresztowany tym razem w związku z podejrzeniem naruszenia nakazu sądowego. McDonald miał pojawić się w swojej rezydencji w Santa Clara pomimo tego, że sąd mu tego zakazał.

Running back Minnesota Vikings, Adrian Peterson napisał wczoraj w swoim oświadczeniu, że nie chce on być sprzedawanym do innego klubu. Peterson wyjaśnił również, że opuścił zorganizowane przez drużynę treningi w tym tygodniu bo chcę podpisać nowy, lepszy kontrakt. Oświadczenie to pojawią się za sprawą wczorajszej wypowiedzi trenera Mike Zimmera, który dał jasno do zrozumienie, że running back może grać w jego drużynie albo nie grać wcale, bo Vikings nie mają zamiaru go sprzedawać.

Running back Matt Forte potwierdził wczoraj, że pojawi się na czas na organizowanym przez drużynę obozie przygotowawczym pomimo tego, że cały czas oczekuję na to, że włodarze Chicago Bears zaproponują mu nowy kontrakt. „Tak, pojawię się na obozie przygotowawczym o czasie nawet bez nowego kontraktu,” – powiedział 29-letni Forte, który w tym sezonie zarobić ma 8,2 miliony dolarów.

Skrzydłowy Baltimore Ravens, Michael Campanaro doznał w środę kontuzji mięśnia czworogłowego uda podczas zorganizowanego treningu. Na razie nie wiadomo jak poważna jest to kontuzja i na ile czasu wykluczy ona Campanaro z treningów.

Trener New York Jets, Todd Bowles dał wczoraj jasno do zrozumienia, że rozgrywający Geno Smith jeśli chce być pierwszy rozgrywającym jego drużyny to będzie to musiał wywalczyć w trakcie obozów przygotowawczych do sezonu. Smith o rolę startera powalczy z Ryanem Fitzpatrickem.

Drużyna Dallas Cowboys zdecydował się skorzystać z nowych technologi i od niedawna, wszystkie swojej treningi nagrywa za pomocą latającego drona. Trener Cowboys Jason Garrett wpadł na ten pomysł po rozmowie z trenerem SMU, Chadem Morrisem, który również używa drona do nagrywania treningów.

Drużyna Indianapolis Colts podpisała czteroletni kontrakt ze swoim skrzydłowym wybranym w pierwszej rundzie tegorocznego draftu Phillipem Dorsettem. Wartość kontraktu nie jest jeszcze znana.

Ofensywny liniowy Chris Chester nie jest już zawodnikiem Washington Redskins. Ruch ten uwolni 4 miliony dolarów w salary cap drużyny ze stolicy USA.

PLFA

Drużyna Bydgoszcz Archers wzmacnia się przed startem sezonem. 3 czerwca do Bydgoszczy przyjedzie grający na pozycji DB/WR, Amerykanin Ramar Watson, który w klubie będzie pełnił funkcje nie tylko zawodnika, ale również trenera.

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *