Wybieramy najlepszy mecz sezonu 2014!

nfl logo

Ruszamy z nową inicjatywą na naszej stronie! Ze względu na wakacyjną przerwę w NFL zachęcamy was do naszej zabawy. Wspólnymi siłami wybierzmy najlepszy mecz minionego sezonu w najlepszej futbolowej lidze świata!

Miniony sezon obfitował w wiele emocjonujących i trzymających w napięciu meczów. Niektóre decydowały o pozostaniu w walce o playoff, pozostawieniu honoru, a nawet mistrzostwie! Nasza redakcja poprzez demokratyczne wybory postanowiła wybrać szesnaście najlepszych pojedynków, które zawalczą o miano najlepszego w całym sezonie! Dokładnie w środę i czwartek, na naszej stronie, będziecie decydować, kto zasłużył na to wyróżnienie.

5GtrOhq

Jako pierwsi do rywalizacji staną spotkania z szóstego tygodnia rozgrywek sezonu regularnego oraz finału konferencji NFC. Poniżej możecie obejrzeć skrót z obu meczów:

WEEK 6: Green Bay Packers vs. Miami Dolphins 27:24

Finał NFC: Green Bay Packers vs. Seattle Seahawks 22:28

ZACZYNAMY GŁOSOWANIE!

Wybieramy najlepszy mecz sezonu NFL 2015! Który mecz, Twoim zdaniem, zasłużył na wyróżnienie?

Wyniki

Loading ... Loading ...


Głosowanie trwa do końca tygodnia, tj. 12.07

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

One Response to Wybieramy najlepszy mecz sezonu 2014!

  1. kamil pisze:

    Fajny pomysł. jeszcze 32 dni 😉
    pytanie do redakcji: macie swoja lige fantasy na ten sezon?

    do czytelników: chętnych zapraszam do „polskiej ligi fantasy” nr ligi 3077115 (http://fantasy.nfl.com/league/3077115)

Dodaj komentarz