Stany Stana #2

Stany Stana

Podobał Wam się pierwszy odcinek naszego vloga autorstwa Stanisława Zawieji? Z niecierpliwością czekaliście na kolejny? Oto jest!

Powracamy z drugim odcinkiem vloga „Stany Stana”, którego NFL24.pl jest patronatem medialnym. Pierwszy odcinek cieszył się sporym zainteresowaniem i pochlebnymi opiniami z czego jesteśmy bardzo dumni i sami nie mogliśmy doczekać się kolejnego odcinka, który montowany jest dzięki uprzejmości Box Videos . I o to jest! Mamy nadzieję, że podobnie jak my, Wy również cenicie sobie poniższy materiał, który jest nie tylko obserwacją życia polsko-amerykańskiego studenta, ale i dowodem na to, że marzenia można spełniać. Dlatego mamy nadzieję, że podzielicie się materiałem ze znajomymi i wspólnie rozprzestrzenimy materiał po Internecie 🙂

Zapraszamy na drugą, wspólną wycieczkę po Stanach Zjednoczonych okiem Stanisława Zawieji, która dotyczy jego pierwszej wizyty w campusie uniwersyteckim.

Stanisław Zawieja to wychowanek poznańskiej drużyny Kozłów Poznań, który dostał od życia niezwykłą szansę na spełnienie swoich marzeń. Latem dostał się do Uniwersytetu Waldorf, który mieści się w stanie Iowa i posiada własną sekcję futbolową, Waldorf Warriors i rozgrywa mecze w ramach ligi NAIA (National Association of Intercollegiate Athletics).

Nie oglądałeś pierwszego odcinka? Nadrób to jak najszybciej!

Projekt loga oraz grafik – Tomasz Lerczak

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

Dodaj komentarz