PROGNOZA POGODY NA SUPER BOWL LIII

Do wielkiego finału pozostało już zaledwie kilka dni, więc sprawdzimy przewidywaną pogodę dla Atlanty podczas Super Bowl.

Już tylko dwa dni dzielą nas od najważniejszego wydarzenia w całym sezonie NFL. Dla niektórych pogoda może wydawać się mało istotna, lecz w jakimś stopniu wpływa na dyspozycję zawodników. To właśnie ona zadecyduje, czy mecz zostanie rozegrany przy zamkniętym, czy otwartym dachu Mercedes-Benz Stadium. Obie ekipy na co dzień nie rozgrywają swoich meczów pod dachem, gdyż ich obiekty go nie posiadają.

Photo: sbnation

Pogoda w dzień finału nie będzie rozpieszczać, lecz w porównaniu z Polską będą tropiki. Średnia temperatura w ciągu dnia wyniesie 53 stopni Fahrenheita (11 w skali Celsjusza). Wiatr południowo-wschodni wiejący z prędkością 2m/s. Wilgotnością wyniesie 76%, a ciśnienie 737 mmHg. Opady jeśli wystąpią to prawdopodobnie przelotne przed południem natomiast podczas rozgrywania meczu szanse opadów znikome. Obecnie przez USA przechodzi wir polarny i wiele lotów do Atlanty zostało odwołanych, lecz Amy Patterson, która jest zaangażowana w organizację meczu zapowiada, że czas na dotarcie do Atlanty nadal jest.

DZIEŃ

OPIS WYS. / NIS. OPADY WIATR WILGOTNOŚĆ

NIEDZ

3 LUT

Przed południem przelotne opady
15°5°
50%
wsch.pn.-wsch. 8 km/h 76%
Jakub Ciurkot

About Jakub Ciurkot

Z NFL związany od 2015 roku. Wielki fan Buffalo Bills. W NCAA śledzę poczynania Clemson Tigers. W redakcji NFL24.pl od 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *