Pick Six Offseason #2

Dzisiejszy odcinek to NFL w przeróżnych odmianach: polityki, hokeja, a także boksu! Rozpoczynamy też wędrówkę po polskich klubach, które są już na ostatniej prostej w przygotowaniach do nadchodzącego sezonu PLFA.

Co wspólnego z NFL ma Donald Trump (kandydat na prezydenta USA)? Jak skończyła się wizyta najlepszej hokejowej ligi na świecie na TCF Bank Stadium w Minnesocie? Co wspólnego ma przeciwnik Krzysztofa Zimnocha, Mike Mollo, z Chicago Bears i jak na jego zwycięstwo zareagowały tamtejsze media? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym drugim, przedsezonowym, podcaście Pick Six, którego gospodarzami są Karol Potaś i Łukasz Dudka.

Nasi redaktorzy skomentują również najświeższe i najgorętsze tematy poruszane za oceanem, czyli wieści z obozu Washington Redskins, kluczowe zwolnienia w Los Angeles Rams, pierwsze wzmocnienie Arizony Cardinals czy pożegnanie Heath Millera i Jareda Allena.

Gościem specjalnym będzie Michał Serzysko, przedstawiciel najstarszej drużyny Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego, Warsaw Eagles, który opowie o przygotowaniach zespołu do nadchodzącego sezonu i celach klubu na sezon 2016.

To nie koniec atrakcji! Na koniec mamy dla Was muzyczną niespodziankę od zespołu Wice Wersa…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *