Dzień Dobry Football #380

Dziś w Dzień Dobry Football m.in. o sytuacji rozgrywających w San Francisco 49ers, zwolnieniach w Philadelphia Eagles czy o rozważaniu nałożenia franchise tag na skrzydłowego Chicago Bears. Zapraszamy! 

NFL

Ostatnio wiele mówi się o przyszłości rozgrywającego San Francisco 49ers, Colina Kaepernicka. Według ostatnich wypowiedzi generalnego menadżera 49ers, Trenta Baalkea, Kaepernick ma wciąż być w drużynie 1 kwietnia kiedy to jego pensja w wysokości 11.9 miliona dolarów będzie sumą gwarantowaną. Kaepernick w trakcie okresu przygotowawczego powalczyć o miano pierwszego rozgrywającego z Blaine Gabbertem. Sam zainteresowany ponoć również chce pozostać w ekipie z San Francisco.

Czy Colin Kaepernick pozostanie w 49ers?

Skrzydłowy Chicago Bears, Alshon Jeffery najprawdopodobniej zostanie oznaczony tzw. franchise tagiem jeśli nie dojdzie do porozumienia z władzami drużyny w sprawie nowego, długoterminowego kontraktu. Generalny menadżer Bears, Ryan Pace powiedział, że obecnie trwają bardzo intensywne rozmowy w sprawie nowego kontraktu Jeffery’a.

Running back Chris Johnson powiedział wczoraj, że ma nadzieję na pozostanie i przedłużenie swojego kontraktu z Arizona Cardinals. „Wciąż chciałby dostać najlepszą możliwą ofertę ale mimo wszystko chciałbym być w drużynie, która ma realne szanse na wygrane. Czuję, że to właśnie Arizona jest najlepszym miejscem dla mnie,” – powiedział Johnson.

Według Erica Goodmana z Mile High Sports, drużyna Denver Broncos zaoferowała defensywnemu liniowemu, Malikowi Jacksonowi pięcioletni kontrakt, warty 50 milionów dolarów jednak te odmówił podpisania go gdyż według niego powinien on podpisać pięcioletni kontrakt warty 75 milionów dolarów.

Drużyna Philadelphia Eagles poinformowała wczoraj, że zwolniła linebackera, DeMeco Ryansa. Ruch ten pozwoli zaoszczędzić 3.5 miliona dolarów w salary cap drużyny.

Według wielu ostatnich doniesień, drużyna Philadelphia Eagles szykuje się do zwolnienia rezerwowego rozgrywającego, Marka Sancheza tym samym oszczędzając 3.5 miliona dolarów w salary cap.

W przyszły piątek odbędzie się spotkanie zawodników Rams, którzy zostaną poinformowani o wszystkich szczegółach przeprowadzki drużyny do Los Angeles. Zgodę na to spotkanie wyraziły władze NFL i NFLPA.

Źródła blisko związane z Indianapolis Colts donoszą, że skrzydłowy Andre Johnson straci pracę podczas tegorocznego offseasonu jeśli nie zdecyduje się przejść na sportową emeryturę. Krok ten pozwoli Colts zaoszczędzić aż 7.5 miliona dolarów w salary cap.

O trzy lata kontrakt z San Francisco 49ers przedłużył defensywny liniowy Quinton Dial tym samym będzie on związany z drużyną do końca sezonu 2019.

Skrzydłowy Victor Cruz, który od października 2014 nie zagrał w żadnym meczu z powodu kontuzji kolana i łydki powiedział wczoraj w jednym z wywiadów, że jego szanse na powrót do New York Giants w sezonie 2016 są określane na 80%. Przyszłoroczna pensja Cruza obciążać ma salary cap Giants kwotą w wysokości 9.9 miliona dolarów.

Widzieliście co ze swoimi palcami może zrobić były defensywny liniowy New York Giants, Michael Strahan? Nie?! To zobaczcie do czego doprowadziła 15 letnia kariera w NFL.

Tutaj znajdziecie z kolei całą „historię” palców Strahana.

Przesłuchaliście już nasz nowy Pick Six: Offseason #2 ? Jeśli nie, to nie traćcie czasu i nadróbcie zaległości! 😉

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

30 thoughts on “Dzień Dobry Football #380

 1. Pingback: okex bonus code

 2. Pingback: in vivo pharmacokinetic properties

 3. Pingback: metabolism studies in drug

 4. Pingback: Pharmacokinetic Screening

 5. Pingback: خرید سگ شی هوا هوا

 6. Pingback: Teen Chat

 7. Pingback: bitcoin hosting

 8. Pingback: purchase ordering system

 9. Pingback: pharmacokinetic properties

 10. Pingback: Selling your home

 11. Pingback: Verantwortungsvolles Spielen

 12. Pingback: GVK bio sciences

 13. Pingback: New Pokies & the best offers for online casinos in NZ

 14. Pingback: gvk bio company news

 15. Pingback: Gvk Biosciences

 16. Pingback: GVK BIO

 17. Pingback: In Vivo Pharmacology CRO

 18. Pingback: Digital Marketing agency for outsourcing

 19. Pingback: kosmetyki mêskie sklep

 20. Pingback: https://www.oknakamiennagora.pl

 21. Pingback: Daftar Menuqq

 22. Pingback: http://www.wentor.pl

 23. Pingback: Agen Pokerrepublik

 24. Pingback: Buy CBD

 25. Pingback: oglan sarp

 26. Pingback: Censorship Resistant Social Media

 27. Pingback: sell a house

 28. Pingback: فروش سگ یورکشایر

 29. Pingback: cum se aplica

 30. Pingback: adblock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *