Pick Six Offseason #8

Autor: Tomasz Lerczak

To już #8 epizod Pick Six. O czym dzisiaj? Nie zabraknie podsumowania ostatnich wydarzeń w NFL, a w drugiej części z naszym gościem specjalnym, Wojciechem Lehmannem porozmawiamy o Tampa Bay Buccaneers i weekendowym drafcie NFL. Zapraszamy!

Tydzień od ostatniego Pick Six minął nam bardzo szybko i emocjonująco. Dlatego czas wrócić i podsumować ostatnie wydarzenia w NFL, a w pierwszej części jesteśmy w składzie: Karol Potaś i Łukasz Dudka. Tematy offseason to kolejno:

  • deflategate, czyli Tom Brady zawieszony na pierwsze cztery spotkania sezonu regularnego i nie zagra kolejno z Arizoną Cardinals, Miami Dolphins, Houston Texans i Buffalo Bills
  • zmiany w składzie Chicago Bears, czyli zatrudnienie Briana Hoyera, a zwolnienie Antrela Rolle i Matta Slausona
  • Las Vegas Raiders? Czyli słów kilka o wyprawie Marka Davisa do miasta nazywanego „stolicą” światowego hazardu

W drugiej części podcastu będzie z nami Wojciech Lehmann, z którym podsumujemy ostatnie wydarzenia w „jego” Tampa Bay Buccaneers oraz NFL Draft 2016, według porządku:

  • wybór w drugiej rundzie kickera Roberto Aguayo
  • wygrani draftu
  • przegrani draftu
  • największe zaskoczenie
  • czym jest dla NFL wybór skrzydłowego, Niemca Moritza Boehringera i jakie może mieć to przełożenie dla futbolu amerykańskiego w Europie

Nie ma co przedłużać, zapraszamy! 🙂

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

Dodaj komentarz