Pick Six Offseason #11

Autor: Tomasz Lerczak

Czas na kolejną dawkę wieści prosto zza wielkiej wody, a dzisiejszy skład sprawozdawczy to: Karol Potaś, Kuba Tłuczek i Tomasz Piątek. W pierwszej części P6 usłyszycie m.in. o tym jak istotnym czynnikiem New York Jets jest Ryan Fitzpatrick, dlaczego Odell Beckham Jr. musi uważać na swoją nową „wielbicielkę” oraz o tym jak bardzo do organizacji Houston Texans zbliżył się w ostatnim czasie Johnny Manziel. Druga część poświęcona jest dla gościa, który legitymuje się dyplomem Uniwersytetu Stanford, Michała Adamczyka z Crusaders Warszawa. Zapraszamy! 😉

Jak wygląda na dzisiaj scenariusz #11 Pick Six? Zaczynamy od zmierzającej do końca telenoweli z Ryanem Fitzpatrickiem, następnie kolejny ważny temat, czyli nagły koniec kariery Waltera Thurmonda, ostatnie deklaracje Sebastiana Janikowskiego, czy nowa miłość Odella Beckhama Jr. oraz podróże po „świecie” Johnny Manziela.

Za to w drugiej części będzie z nami Michał Adamczyk, który opowie o swojej przygodzie z Uniwersytetem Stanford, pasji do futbolu i wielu innych ważnych – nie tylko czysto futbolowych – sprawach.

Często rozmawiamy też na różne tematy, które niestety nie możemy zobrazować na Youtube, bo strona wyrzuca nam każde takie oznakowanie, więc od dzisiaj, wszystkie ważniejsze multimedia, które będą poruszane w podcaście będą odpowiednio przygotowane we wpisie. Mamy nadzieję, że ta propozycja się Wam spodoba. A więc zaczynamy:

  • na pierwszy ogień wspomniana w nagraniu ekscytacja fanów Carsona Wentza;

 

 

  • nowa wielbicielka Odella Beckhama Jr.;

https://twitter.com/khloekardashian/status/730891685626945536

  • nasz gość specjalny Michał Adamczyk;

 

  • Wspomniana w podcaście dziewczynka, która sprytnie dała buziaka J. J. Wattowi.

Tak jak widzicie, tematów mnóstwo, więc nie ma co przedłużać wstępem, zapraszamy! 😉

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

Dodaj komentarz