Pick Six Extra – NCAA

Pick Six

W kolejnym wydaniu Pick Six Extra zajmujemy się ponownie ligą akademicką. Karol Potaś i Remigiusz Czyżewski podsumowują finały ligi NCAA. Zapraszamy! 🙂

Dzisiaj dzielimy się z Wami swoimi spostrzeżeniami po spotkaniach finałowych dwóch dywizji. Na wstępie FCS czyli North Dakota State Bison – Jacksonville State Gamecocks, a następnie finał najwyższej klasy rozgrywkowej Alabama Crimson Tide – Clemson Tigers. Czas na kolejną przygodę z NCAA! 🙂

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.

Dla koneserów, ale i także osób podróżujących, biegających, czy uprawiających inne sporty mamy też do pobrania wersję mp3!

POBIERZ PLIK

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

Dodaj komentarz