Pick Six Ekstra z Witoldem Cebulewskim

Autor: Tomasz Lerczak

Wraz z Witoldem Cebulewskim z Eleven Sports podsumowujemy ostatnie spotkanie reprezentacji Polski z Węgrami, poczynania drużyn, które nie znają jeszcze smaku zwycięstwa (Cleveland Browns, Jacksonville Jaguars, Chicago Bears i New Orleans Saints) tych, które mają perfekcyjny bilans zwycięstw (New England Patriots, Baltimore Ravens, Denver Broncos, Philadelphia Eagles, Minnesota Vikings) oraz największej niespodzianki sezonu czyli Los Angeles Rams. Zapraszamy! 🙂

 

MP3

Jak ściągnąć MP3? Klik prawy przycisk myszy na powyższy interaktywny przycisk -> Zapisz link jako… -> Zapisz)

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

Dodaj komentarz