Pick Six #45

Autor: Tomasz Lerczak

Mamy czwartek, późny wieczór, a więc to czas na Wasz ulubiony podcast o lidze NFL Pick Six. W dzisiejszej audycji rozmawiamy m.in. o pomyśle stworzenia ligi wiosennej oraz o Patryku Matkowskim (Panthers Wrocław) i Jakubie Mazanie (Seahawks Gdynia), którzy lecą do USA na spotkanie Euro-American Challenge. Kuba jest też dzisiaj naszym gościem specjalnym. Zaprasza po raz ostatni w historii podcastu w listopadzie duet Karol Potaś – Łukasz Dudka!

Materiały do podcastu:

  • Nasz gość specjalny – Jakub Mazan

     

  • Problem Dereka Carra

  • Josh Bellamy i upuszczona piłka meczowa w spotkaniu Chicago Bears – Tennessee Titans

MP3

Jak ściągnąć MP3? Klik prawy przycisk myszy na powyższy interaktywny przycisk -> Zapisz link jako… -> Zapisz)

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

Dodaj komentarz