Pick Six #43

Autor: Tomasz Lerczak

Czas na kolejny Pick Six, a dzisiaj przedstawiamy szczegółowe podsumowanie wszystkich dywizji w lidze NFL oraz zapowiedź przyszłego tygodnia rozgrywek. Gospodarzem jest duet prowadzących Karol Potaś i Łukasz Dudka.

MP3

Jak ściągnąć MP3? Klik prawy przycisk myszy na powyższy interaktywny przycisk -> Zapisz link jako… -> Zapisz)

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

 

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

2 Responses to Pick Six #43

  1. Karol Potaś Karol Potaś pisze:

    Mam myślę też miłego newsa, już za tydzień wszystkie trzy spotkania Thanksgiving Day (18:30, 22:20 i 2:30 w nocy) pokaże na żywo Eleven Sports. 🙂

  2. kaliber pisze:

    Super wiadomość! Dzięki, zaczyna to po trochu coraz lepiej wyglądać.

Dodaj komentarz