Pick Six #35

Autor: Tomasz Lerczak

Noc z środy na czwartek to tradycyjnie moment, kiedy nagrywamy dla Was najlepszą dawkę wiedzy o NFL. Dzisiaj w Pick Six – oprócz zapowiedzi trzeciego tygodnia rozgrywek NFL – trzy tematy główne czyli: czy Jimmy Garoppolo to nowy Tom Brady, co zdecydowało o wyborze Jareda Goffa przed Carsonem Wentzem w tegorocznym drafcie oraz omówienie kontuzji gwiazdy Minnesoty Vikings, Adriana Petersona. Zapraszamy! 🙂

 

Scenariusz Pick Six #35 to:

  • czy Jimmy Garoppolo to nowy Tom Brady
  • co zdecydowało o wyborze Jareda Goffa przed Carsonem Wentzem w tegorocznym drafcie

  • kontuzja Adriana Petersona

  • zapowiedź trzeciego tygodnia rozgrywek NFL

MP3

Jak ściągnąć MP3? Klik prawy przycisk myszy na powyższy interaktywny przycisk -> Zapisz link jako… -> Zapisz)

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

Dodaj komentarz