Pick Six #34

Autor: Tomasz Lerczak

Czwartek wieczór, a więc to odpowiedni czas na najlepszy podcast o futbolu amerykańskim Pick Six. O czym dzisiaj? Przedstawimy m.in. wyniki „matury” Daka Prescotta, porozmawiamy o dramatycznym spotkaniu Los Angeles Rams oraz zapowiemy drugi tydzień rozgrywek. Zapraszamy! 🙂

 

a

Scenariusz Pick Six #34 to:

 • pierwszy występ Daka Prescotta w NFL
 • dramatyczne spotkanie Los Angeles Rams

 • stalowe nerwy Jacka Del Rio

 • zapowiedź drugiego tygodnia rozgrywek NFL

MP3

Jak ściągnąć MP3? Klik prawy przycisk myszy na powyższy interaktywny przycisk -> Zapisz link jako… -> Zapisz)

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

3 Responses to Pick Six #34

 1. Q6 pisze:

  Świetna audycja. Zawsze czekam na te nowinki i ciekawostki za wielkiej wody, o czy się mówi w USA. Jako że sam gram w FFL zawsze biorę pod uwagę Wasze uwagi dotyczące zawodników. Przydałby się na Waszej stronie publikacja pomagając właścicielom FFL dokonać wyborów graczy w danym tygodniu. Pamiętam że jeden lub dwa sezony temu coś takiego było na łamach NFL24. Pomyślcie czy by do tego nie wrócić. Gracze mogliby podać swój dylemat kogo obsadzić na danej pozycji z dostępnych graczy w danym tygodniu. Myślę że spotkało by się to z dużym zainteresowaniem 🙂 Ja na pewno od czasu do czasu bym się o coś zapytał.

 2. Karol Potaś Karol Potaś pisze:

  Dzięki za miłe słowo. 🙂 Mam propozycję, dodaj swoje prośby wątpliwości na fb do wtorku do godziny 22. na profilu Pick Six https://www.facebook.com/picksixnfl24/?fref=ts i omówimy to w przyszłej audycji. 🙂

 3. Q6 pisze:

  Super sprawa. Odezwę się 🙂

Dodaj komentarz