Pick Six #26

Pick Six

Udało się nagrać ostatni poświąteczny Pick Six w tym roku. Dzisiaj zdecydowanie wcześniejszą porą, ale jak zawsze przygotowaliśmy wiele tematów, w szczególności związanych z NFL i wyjątkowo, prawie półgodzinnie NCAA. Nie przestraszcie się długości podcastu, to „optyczne” złudzenie, a podróż z futbolem amerykańskim upłynie Wam błyskawicznie. Zapraszamy!

Rok 2015 zamyka się wieloma interesującymi tematami, w szczególności związanymi z finiszem rozgrywek NFL i NCAA. Na jakie główne wątki się zdecydowaliśmy? Przede wszystkim analizujemy powody dramatycznej dyspozycji Green Bay Packers. O tym czy pierwsza porażka Carolina Panthers jest czymś więcej niż tylko przegranym spotkaniem oraz Pittsburgh Steelers którzy z drużyny walczącej o wysokie laury w tym sezonie, spadli brutalnie „na ziemię” porażką z Baltimore Ravens. Poza tym nasz korespondent z USA zajmie się tym o czym mówi się za Oceanem, czyli Manning Gate – afera z środkami dopingującymi rozgrywającego Denver Broncos – oraz tragicznym finale kłopotów osobistych rozgrywającego Chicago Bears.

W segmencie związanym z ligą akademicką bogato podsumujemy to co działo się w drugim tygodniu bowli, przedstawimy – jak zawsze – gwiazdę #26 Pick Six, a na koniec zajmiemy się szeroką zapowiedzią – włącznie z typami – playoff jak i innych spotkań NCAA.

Jak zawsze nie zapominamy też o interakcji z Wami, czyli odpowiadamy na to, o co pytacie nas we wtorek przed audycją. Podcast kończymy debatą: „Kto – na obecnym etapie sezonu – najbardziej rozczarował”.

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.

Dla koneserów, ale i także osób wiecznie podróżujących mamy też wersję mp3!

PLIK DO POBRANIA

Menu podcastu:

Rozgrzewka 0:48
Rzut monetą 28:04
Przerwa! 46:48
V kwarta 1:10:03
Overtime 1:21:58

 

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

2 Responses to Pick Six #26

  1. […] Udało się nagrać ostatni poświąteczny Pick Six w tym roku. Polecamy posłuchać sobie między ostatnimi przygotowaniami do sylwestra! (cały wpis do ściągnięcia z wersją mp3 znajduje się tutaj) […]

  2. […] też, że cały czas możecie posłuchać naszej przed sylwestrowej pogadanki Pick Six. Polecam! […]

Dodaj komentarz