Pick Six #17

Pick Six

Po raz kolejny mamy dla Was niemal 1,5 godzinną dawkę merytorycznej wiedzy o futbolu amerykańskim, w której – jak zawsze – podsumowanie wydarzeń w NFL, NCAA i PLFA. W segmencie ostatnim  bierzemy natomiast „na tapetę” problemy psychiczne zawodników grających w NFL. Zapraszamy!

Siódmy tydzień rozgrywek był niezwykle bogaty w wydarzenia, dlatego już na początku zajmujemy się podsumowaniem kolejki – ze szczególnym uwzględnieniem postawy Miami Dolphins, New England Patriots i Dallas Cowboys. Dzisiaj znajdziecie również nasz tradycyjny, cotygodniowy Power Ranking Top 10, a Łukasz Dudka opowie nam o czym mówi się teraz za oceanem. Nie zabraknie podsumowania Remigiusza Czyżewskiego dotyczącego ligi NCAA, a Kuba Kaczmarek przedstawi nam skrót najważniejszych informacji w PLFA. Jak zawsze zajmiemy się też waszymi pytaniami, a podcast podsumujemy rozmową o problemach psychicznych zawodników NFL. Nie ma co przedłużać puki nagranie jeszcze „cieplutkie”, cieszcie się chwilą zapomnienia.

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.

PLIK DO POBRANIA

W specjalnym wydaniu Pick Six Extra Tomasz Piątek przygotował Wam dzisiaj analizę CB Carolina Panthers Josha Normana, porównywanego – już teraz – do samego CB Darrelle Revisa. Pozycja obowiązkowa! 🙂

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

Dodaj komentarz