Magazyn NFL24: Numer 7

magazyn nfl24

Miał być pod choinkę, ale św. Mikołaj trochę się spóźnił 😉 Jednak jeszcze przed Nowym Rokiem oddajemy w wasze ręce nasze nowe, ostatnie wydanie e-magazynu, w którym…

… wydarzeniem numer, bez wątpienia, jest specjalny wywiad naszego korespondenta, Łukasza Dudki, z zawodnikiem Chicago Bears, Hronissem Grasu! Dowiecie się o jego korzeniach, początkach z futbolem i grze pod okiem Chipa Kelly’ego w Oregonie.

Ponadto czekają na was nasze felietony, w których możecie przeczytać: jak działa hydra Chipa Kelly’ego oraz na czym polega „zone read option” jego autorstwa. Karol Potaś weźmie was na futbolową podróż do „Kosmicznego Miasta”, a nasz gość specjalny podzieli się swoimi wrażeniami z tegorocznego International Series!

GPp3WB2

Ostatni numer naszego e-magazynu w tym roku! Nie ma co przedłużać. Usiądźcie wygodnie w fotelach, zapnijcie pasy i… czytajcie! Miłej lektury i jeszcze raz wszystkiego futbolowego w Nowym Roku 🙂

 

POBIERZ PLIK

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

One Response to Magazyn NFL24: Numer 7

  1. NiezaleznyKrytyk pisze:

    Błąd na błędzie na wielbłądzie

Dodaj komentarz