Hernandez aresztowany!

Tight End New England Patriots Aaron Hernandez został wyprowadzony ze swego mieszkania  w kajdankach w środowy  poranek.

 

Zarzuty wobec Hernandeza nie zostały do tej pory przedstawione, ale aresztowanie jest związane ze śmiercią 27 letniego Odina Lloyda.Głównym dowodem przeciwko zawodnikowi Patriots jest zapis wideo na którym widać Hernandeza wraz z dwoma osobami oraz Lloydem kilka godzin przed jego śmiercią. Również w pobliżu miejsca, gdzie zamordowano Lloyda znajdował się samochód należący do byłego zawodnika Florida Gators.

Jego prawnik w poniedziałek wydał oświadczenie w którym całkowicie zaprzecza spekulacjom dotyczącym zarzutów wobec Hernandeza, ale fakt, że w sobotę przez ponad trzy godziny przeszukiwano jego mieszkanie oraz zachowanie zawodnika m.in. zniszczenie własnego telefonu powodują, iż można dojść do jednoznacznych wniosków.

Warto przypomnieć, że Hernandez kończąc uniwersytet Florydy był uważany za bardzo utalentowanego zawodnika, ale drużyny NFL miały wątpliwości co do jego zachowania poza boiskiem oraz środowiska w jakim się znajdował. W zeszłym roku Patriots nagrodzili Tight Enda kontraktem opiewającym na 40$ mln, ale patrząc na zdarzenia z ostatnich kilku dni można sądzić, że Aaron Hernandez już nigdy więcej nie złapie podania od Toma Brady.

Paweł Śmiałem

 

 

Paweł Śmiałek

About Paweł Śmiałek

Współautor podcastu Pick Six. Zajmuje się głównie NCAA oraz ewaluacją prospectów. Kibicuje przede wszystkim zawodnikom, a nie drużynom, bo ich historie są często wyjątkowo intrygujące.

1 thought on “Hernandez aresztowany!

  1. Pingback: Tight end zwolniony! | NFL24.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *