Tight end zwolniony!

Włodarze drużyny New England Patriots postanowili zwolnić zamieszanego w morderstwo tight enda.

W świetle nowych dowodów oraz aresztowania Aarona Hernandeza przez policję z Massachusetts (o czym informowaliśmy http://nfl24.pl/hernandez-aresztowany/#more-1666) w środowy poranek tight end został zwolniony z klubu.

Według doniesień, decyzja o zwolnieniu Hernandeza została podjęta przez najważniejsze osoby w organizacji z New England i miała ona zapaść już w minionym tygodniu, gdyby okazało się, że tight end zostanie aresztowany jako podejrzany zabójstwa 27-letniego półprofesjonalnego futbolisty Odina Lloyda.

Aaron Hernandez nie zagra już dla Patriots

W oświadczeniu wydanym przez Patriots możemy przeczytać:

„W zeszłym tygodniu został zamordowany młody mężczyzna i z tego powodu chcielibyśmy złożyć najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom, którzy opłakują jego stratę. Słowa nie wyrażą rozczarowania jakie czujemy wiedząc, że jeden z naszych zawodników został aresztowany w wyniku dochodzenia w tej sprawie. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że śledztwo wciąż trwają. Popieramy wysiłki policji i szanujemy ten proces. Obecnie uważamy, że decyzja ta jest decyzją, którą w tej sytuacji trzeba podjąć. „

Klub zapewnia również, że nie posiada żadnych nowych faktów w sprawie ale biorąc pod uwagę powagę sytuacji i fakt znaczenia marki klubu, Patriots podjęli decyzję o zwolnieniu Hernandeza.

Źródło: NFL.com

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

5 thoughts on “Tight end zwolniony!

  1. Nie ma to jak wierność cytując wers z jakiegoś kawałka nie pamiętam już jakiego „dwulicowość jedną z najgroźniejszych chorób”. Wiem że oni muszą dbac o kapuchę no ale sorry postawa dopóki przynosisz kapuche jest dobrze a jak już przestaniesz to pierwsi się odwracają. Wiem że buissness is buissness no ale fajne to to nie jest
    Pozdro

  2. Ale zwróć uwagę że koleś jest posądzany o zabójstwo i są na to poważne dowody. Zarabia duże miliony a w tej chwili nie może się nawet przygotowywać do sezonu bo siedzi w areszcie.

  3. Nie wiedziałem gdzie to napisać więc postanowiłem tutaj. Chciałbym z żalem powiedzieć, że straszne lenie pracują na tej stronie, ponieważ bardzo mało nowych news`ów ze świata futbolu, np. są już pary półfinałowe PLFA, a wy nic nie piszecie (a przecież wszyscy chcemy aby ten sport rozwijał sie w Polsce) i jeszcze np. zaczyna się sezon CFL(Canadian Football League, mniejszy brat NFL) i też żadnej wzmianki na ten temat nie ma. Jeszcze wiele mógłbym tematów podać. Tak więc szkoda, że praktycznie jedyna Polska strona o futbolu jest taka uboga.

  4. Do redakcji. Nie sądziłem, że jesteście aż tak na niskim poziomie, że aż musieliście usunąć mój komentarz. Prawda boli, czyż nie???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *