Dzień Dobry NFL #14

W dzisiejszym wydaniu same pozytywne informacje: powroty po kontuzjach, nowe kontrakty oraz wymiany. Zapraszam!

RB Kenjon Barner z Caroliny Panthers został pozyskany przez Philadelphie Eagles w zamian za wybór w 7 rundzie Draftu 2015.

San Francisco 49ers przedłużyli umowę do 2016 roku z DT Glennem Dorsey’em, mając nadzieję, że ten jednak wyleczy swój lewy biceps, którego miał operowanego 4 sierpnia. W zeszłym roku wystąpił we wszystkich meczach 49ers i zaliczył dwa sacki.

Arizona Cardinals poszukuje nowego liniowego, który miałby zastąpić kontuzjowanego ostatnio Darnella Docketa. Wstępnie spotkali się z byłym zawodnikiem 49ers, Eagles oraz Patriots – Isaac Sopoagą. W swojej karierze rozegrał 89 meczów, tacklował 229 razy, a jego średnia sackowania wynosi 8.5.

WR Sammy Watkins powrócił już do treningów, jednak na razie trenuje indywidualnie. – Czuję się dobrze i mogę już grać. Nie odczuwam bólu, więc jestem gotowy – przyznał skrzydłowy Buffalo Bills.

nfl_g_watkins01jr_576x324

Pittsburgh Steelers podpisali nowy kontrakt z RT Marcusem Gilbertem. Umowa ma obowiązywać przez 6 lat, a opierać się na 30.8 milionach dolarów (plus 7.65 milionów bonusu).

Kolejny powrót do treningów! Tym razem RB Montee Ball, który wrócił po dwóch tygodniach od operacji wycinania wyrostka robaczkowego. Nie brał udziału w pełnym treningu, ale trenował indywidualnie.

Tyrann Mathieu został zdjęty z listy PUP. Osiem miesięcy temu zerwał ACL (więzadło krzyżowe przednie) i LCL (więzadło poboczne boczne) w meczu przeciwko St. Louis Rams. Nie wiadomo było kiedy powróci, dlatego taka informacja tym bardziej cieszy. Adam Schefter widzi w tym wiele optymizmu i ma nadzieję, że zobaczymy go już przy MNF.

 

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *