Dzień Dobry NFL #123

W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry NFL: nowy GM w Waszyngtonie, Rex Ryan w Atlancie (?), Jaguars szukają koordynatora ofensywy i potencjalna lista dziewięciu klubów do „Hard Knocks”.

– Washington Redskins będą mieli nowego General Managera, a będzie nim Scott McCloughan. Wcześniej związany z 49ers, podpisał umowę na 4 lata. „Czerwonoskórzy” rozpoczynają nowy początek w swojej historii…

Scott McCloughan rozpoczyna nowy rozdział w historii Washington Redskins

Scott McCloughan rozpoczyna nowy rozdział w historii Washington Redskins

– Rex Ryan pojawił się na rozmowie kwalifikacyjnej u Atlanty Falcons i spędził tam ponad pięć godzin. Może to oznaczać, że rozmowy prowadzone są w zaawansowanym stopniu lub obie strony nie mogą znaleźć porozumienia.. Wszystko okaże się za kilka dni. Co ciekawe, Ryan pojawił się również na rozmowie w stacji CBS (gdyby nie znalazł odpowiedniego klubu, telewizja stoi przed nim otworem). W jakiej roli byście go najlepiej widzieli? 🙂

– W klubie z Jacksonville pojawili się wczoraj dwaj panowie chcący objąć posadę koordynatora ofensywy Jaguars. Są to: Marc Trestman (HC Chicago Bears) oraz Greg Roman (OC San Francisco 49ers), który również rozmawiał z Bills w sprawie objęcia stanowiska trenera głównego.

– Buffalo Bills przeprowadzili rozmowę ze swoim koordynatorem defensywy – Jimem Schwartzem – w sprawie ewentualnego zastąpienia Douga Marrone (trener główny Bills).

– Miami Dolphins zatrudnili byłego GM New York Jets – Mike’a Tannenbauma – na posadę dyrektora wykonawczego.

– Richard Deitsch ze „Sports Illustrated” opublikował możliwą listę dziewięciu klubów, które są brane pod uwagę do nagrywania kolejnego sezonu „Hard Knocks”. Są to: Redskins, Giants, Vikings, Bucs, Rams, Browns, Texans, Jaguars i Titans.

– Zespół z Philadelphii zaprosił na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie objęcia posady GM, trzech panów: Chrisa Griera (Miami Dolphins), Chrisa Poliana (Jacksonville Jaguars) i Briana Gaine’a (Houston Texans).

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

1 thought on “Dzień Dobry NFL #123

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *