Dzień Dobry Football #506

Dzień Dobry

Dzisiaj głównie o kontuzjach i prawdopodobieństwach występów kluczowych zawodników, ale i też kary finansowe dla OBJ i Antonio Browna, czy „NFL In Real Life” 😉

NFL

Zaczynamy od informacji z obozu Denver Broncos: Gary Kubiak podczas ostatniej konferencji prasowej zakomunikował dziennikarzom, że występ Trevora Siemiana ocenia „50-50” i dopiero sobotni trening zadecyduje o jego występie przeciwko Atlantcie Falcons. Rozgrywający wygląda coraz lepiej, ale wciąż nie jest wykorzystywany w stu procentach, co ma się zmienić właśnie dzisiaj, na ostatnim treningu.

W innej sytuacji jest Jack Del Rio, ponieważ na pewno nie będzie mógł skorzystać z usług RB Lataviusa Murray’a, który nabawił się kontuzji palca u nogi. – Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację. Tak jest i tym razem, gdyż mamy zdolnych chłopaków, którzy są w stanie grać na wysokim poziomie. Będziemy gotowi – zapowiada trener Oakland Raiders.

Odell Bekcham Jr. został ukarany grzywną w wysokości 24,309 dolarów za niesportowe zachowanie z udziałem CB Vikings, Xavier’a Rhodes’a.

giants-wr-odell-beckham

Karę w tej samej wysokości dostał również WR Antonio Brown za swoją „niestosowną i seksistowską” celebrację po przyłożeniu. To nie pierwsza taka kara tego zawodnika w tym sezonie, a w jego obronie stawiają się wszyscy jego koledzy z drużyny Steelers.

Spotkanie pomiędzy Miami Dolphins i Tennessee Titans nie zostanie przeniesione i planowo odbędzie się na Hard Rock Stadium w Miami.

Cam Newton trzeci dzień z rzędu nie pojawił się na treningu swojej drużyny, przez co już niemal pewnym jest, że zabraknie go w najbliższym meczu. Największą szansę na występ ma QB Derek Anderson, który jeszcze nie przegrał meczu odkąd wychodził na boisko w roli rezerwowego (oba wygrane zanotował przeciwko Buccaneers w 2014 roku). Innymi zawodnikami, którzy opuszczają treningi ze względu na swoje kontuzje są: running back Jonathan Stewart, left tackle Michael Oher oraz cornerback James Bradberry.

W ekipie Buffalo Bills może zabraknąć RB LeSean McCoy’a oraz DL Marcella Dareusa, którzy nabawili się kontuzji na ostatnim treningu. Ich występ jest oznakowany jako questionable (50% szans na występ).

W podsumowaniu wczorajszego spotkania mogliście przeczytać o bojkocie kibiców San Francisco 49ers i ich ultimatum w sprawie zmiany pozycji rozgrywającego. Ja na to zareagował Chip Kelly na konferencji pomeczowej? – Będziemy studiować to co stało się w dzisiejszym meczu i pomyślimy nad wszystkimi rozwiązaniami, w tym o zmianie Blane’a Gabberta. Jednak uważam, że w dzisiejszym meczu źle zagrał każdy zawodnik, a nie tylko Blane.
Cóż, trudno się nie zgodzić, ale czy ta drużyna nie potrzebuje właśnie tak mocnego impulsu jak zmiana „generała”?

Na koniec coś na rozluźnienie 😉

 

 

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

One Response to Dzień Dobry Football #506

  1. krisow pisze:

    Filmik poprawił mi humor !!! Końcówka i Kaepernick wymiata 😉

Dodaj komentarz