Dzień Dobry Football #491

Dzień Dobry

Czarne chmury nad karierą rozgrywającego Cowboys, zwolnienia w ekipie Delfinów, kontrowersyjne zachowanie zawodnika 49ers, nowy kontrakt skrzydłowego Baranów, a także przedłużenie umowy gracza Patriotów! Zapraszamy!

Colin Kaepernick nagrabił sobie u dumnych obywateli Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, kiedy to siedział podczas odgrywania hymnu narodowego. Później nie został poproszony o swój komentarz podczas trwania pomeczowej konferencji prasowej, która odbyła się na około godzinę po zakończeniu zawodów. Zdania na ten temat są podzielone, część obraża zawodnika i każe mu wyjechać z kraju, a inni natomiast bronią gracza.

Le’Veon Bell wyglądał świetnie podczas swojego pierwszego od dziesięciu miesięcy meczu. RB przyznał, że czuje się bardzo dobrze i jest dumny ze swojego występu. Gracz ma za sobą 35 spotkań w NFL, w których zdobył 22 przyłożenia.

Carlos Hyde doznał wstrząśnienia mózgu w meczu z Green Bay Packers. Zawodnik powiedział trenerowi, że źle się czuje, a ten odesłał go do szatni, gdzie odbyły się odpowiednie badania, po których zdiagnozowano uraz głowy. Jest niemal pewne, że wychowanek Ohio State nie zagra w finałowym starciu przedsezonowym. Ma pecha do kontuzji, gdyż w minionym sezonie przez jedną opuścił dziewięć spotkań.

Miami Dolphins rozpoczęli zwolnienia, z klubem pożegnało się jedenastu zawodników. Na pierwszy ogień poszli młodzi i niedoświadczeni, czyli LB Akil Blount, C / G Rubin Carter, LS Ryan DiSalvo, TE Gabe Hughes K Marshall Koehn i WR Brandon Shippen, najbardziej doświadczonym z pozbawionych pracy zdecydowanie jest Brandon Harris, który w ligowym zespole wylądował w 2011 roku. Pozostali to WR Matt Hazel i A.J. Cruz, OL Vinston Painter i Cornerback Al Louis-Jean.

Kenneth Acker został przetransferowany z 49ers do Kansas City Chiefs. Jeszcze nie jest wiadome, co drużyna z San Francisco otrzyma za zawodnika. Cornerback w minionym sezonie rozpoczął w pierwszym składzie 13 meczów, a swój debiutancki sezon spędził na liście kontuzjowanych, a powodem był uraz stopy.

Los Angeles Rams potwierdzili zakontraktowanie dynamicznego skrzydłowego Tavona Austina, który złożył podpis pod umową na cztery lata. Ma być warta blisko 42 miliony dolarów, a po odpowiednich bonusach ilość pieniędzy może wzrosnąć do 52 milionów. W swoich 44 meczach w NFL ten WR zdobył 19 przyłożeń, a z futbolówką przebył ponad 1100 jardów.

Do Dallas ponownie napłynęły złe wieści, Tony Romo może ominąć nawet dziesięć tygodni z powodu kontuzji pleców, której doznał podczas ostatniego meczu Kowbojów. To nie jest pierwszy uraz tego typu rozgrywającego. Wszyscy mają nadzieję, że w końcu to się ustabilizuje, choć są osoby, które twierdzą, że to początek końca kariery wychowanka Eastern Illinois.

Jonathan Freeny przedłużył swoją umowę z Patriotami o dwa lata. Sztab widzi w weteranie wiele pozytywnych aspektów, wnosi dużo doświadczenia do szatni, a także jest dobrym przykładem dla młodszych kolegów. Gracz ma za sobą cztery sezony w NFL, w których zanotował 57 spotkań.

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

Dodaj komentarz