DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #490

ddf

Były zawodnik Lwów odwiedza Indianapolis, dreszcz emocji oraz niepewność wśród fanów Kowbojów z powodu dwóch zawodników, dobra postawa gracza Steelers wobec klubu, a także kontuzja debiutanta Falcons oraz zwolnienia w tym klubie. Zapraszamy!

Ndamukong Suh doznał kontuzji kostki w meczu z Atlanta Falcons, a boisko opuszczał z pomocą trenera. Jeżeli jego kontuzja okaże się być poważna, zastąpić ma go Earl Mitchell. DT ma za sobą 94 mecze w NFL.

Fani Kowbojów niezwykle ucieszyli się, kiedy Tony Romo zszedł z murawy o własnych siłach, choć wcześniej złapał się za plecy po twardym zderzeniu, które zafundował mu Cliff Avril. QB resztę spotkania z Seattle Seahawks spędził za linią boczną, gdzie czujnie obserwował poczynania swoich kolegów z drużyny. Kibice z Dallas przyznali, że przeżyli szok, kiedy gracz nie podnosił się z ziemi.

Julio Jones nie zagrał w meczu swojej drużyny z Delfinami w wyniku urazu kostki, którego doznał. Skrzydłowy przyznał, że nie przejmuje się brakiem występów w spotkaniach przedsezonowych, ponieważ to dobry czas dla młodych, początkujących zawodników. Będzie to szósty sezon gracza w NFL, do tej pory zanotował w lidze 65 występów i zdobył 35 przyłożeń.

Właściciel Dallas Cowboys skomentował sprawę Ezekiela Elliotta, którego widziano w sklepie z marihuaną przed meczem z Seattle Seahawks, wprawdzie narkotyk jest legalny w stanie Waszyngton, ale zakazany w przepisach NFL. Przyznał, że jest rozczarowany postawą RB, cała sytuacja nadszarpnęła jego wizerunek. Włodarz boi się, że debiutant skończy podobnie jak Randy Gregory, który oprócz zawieszenia musiał również trafić na odwyk.

Adrian Peterson nie zagra w dwóch ostatnich spotkaniach przedsezonowych. Zawodnik powiedział, że nie czuje się jeszcze gotowy do gry, a na murawę wybiegnie dopiero we wrześniu, kiedy jego Wikingowie podejmą Tytanów. Mike Zimmer twierdzi, że wychowanek Oklahomy jest gotowy do gry, a sprawa wygląda dość dziwnie.

Marcus Gilbert pozwolił, aby Steelers zredukowali jego zarobki, ponieważ potrzebowali wolnych pieniędzy na pozyskiwanie innych zawodników, bądź do sytuacji awaryjnych w trakcie trwania sezonu.

Browns przyznają, że nie mają konkretnych planów z Joshem Gordonem, a sam zawodnik pragnie pozostać w zespole. Włodarze klubu z Cleveland mieli proponować skrzydłowego innym drużynom, który  nie grał od grudnia 2014 roku.

Keanu Neal, czyli debiutujący zawodnik Falcons prawdopodobnie nie zagra przez około miesiąc. Powodem absencji jest kontuzja kolana, której gracz nabawił się podczas meczu z Delfinami. Źródła mówią, że potrzebna jest operacja.

Tyler Eifert zdrowieje po operacji kostki. Mówi się, że zawodnik wróci między czwartym a szóstym tygodniem gry, a najbardziej będzie się go oczekiwać na mecz z Miami Dolphins. Do tej pory w lidze rozegrał 29 spotkań, w których zdobył 15 przyłożeń.

Steven Ridley odwiedził dzisiaj Indianapolis Colts. Zawodnik ten niedawno został zwolniony przez Detroit Lions. Słyszeliśmy o zainteresowaniu tym zawodnikiem przez Patriotów, ale wszystko wskazuje na to, że sam Ridley widziałby siebie w drużynie Andrew Lucka.

Atlanta Falcons zwolnili pięciu zawodników. David Glidden, Efe Obada, Will Ratelle, Jordan Sefon i Jordan Walsh zostali wydaleni z kadry. Sokoły muszą dokonać jeszcze około pięciu ruchów kadrowych, aby osiągnąć skład o wielkości 75 graczy.

https://twitter.com/AtlantaFalcons/status/769271067542102016

 

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

One Response to DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #490

  1. Krzysio Markowski pisze:

    Dzisiaj Giants 3x w plecy w preseasson 🙂

Dodaj komentarz