Dzień Dobry Football #473

Dzień Dobry

W dzisiejszym Dzień Dobry Football przeczytacie m.in. o drobnej kontuzji skrzydłowego Buffalo Bills, nowym zawodniku Arizona Cardinals, odsłonięciu imponującego pomnika przed obiektem Carolina Panthers czy nasze plany na dzisiaj/jutro. Zapraszamy! 🙂

NFL24

  • Już dzisiaj ostatnie w tym sezonie Topligi – Tour de PLFA. Bądźcie z nami o 18:30!
  • Dziś wieczorem wracamy również z Pick Six! Pierwsi o premierze dowiedzą się – jak zawsze – fani na profilu fb Pick Six. Wpis z nagraniem powinien pojawić się około 4-5 rano. 🙂
  • Jeszcze dzisiaj wieczorem felieton o pewnym zawodniku, wielkiej osobowości, którego w pewnym okresie kariery spotkało wielkie szczęście, a teraz jest na solidnym zakręcie… Tego nie możecie przegapić!

NFL

Drobnej kontuzji lewej stopy nabawiła się młoda gwiazda ligi, skrzydłowy Buffalo Bills – Sammy Watkins. Od razu uspakajamy kibiców Bills, nie przeszkodzi mu ona zagrać w Week 1.

Arizona Cardinals z nowym/starym cornerbackiem. Ich szeregi w sezonie 2016/2017 będzie reprezentować Mike Jenkins – ostatnio zawodnik Tampa Bay Buccaneers. Jest to drugie podejście weterana do Cards, bo w marcu 2014 roku również przeszedł pomyślnie testy, lecz ostatecznie ekipa zdecydowała się na Antonio Cromartie.

Jak donoszę media z „Wielkiego Jabłka” obóz New York Jets jest coraz bardzie podzielony i nie rozumie „przeciągania liny” pomiędzy organizacją a rozgrywającym Ryanem Fitzpatrickiem. Co więcej, Ian Rapoport dodał w programie NFL Total Access, że cały preseason jako rozgrywający może rozegrać Geno Smith, bo rozmowy z wychowankiem Harvardu choć trwają, to nie przesuwają się do przodu nawet o centymetr.

Agent Vona Millera – Joby Branion powiedział wczoraj w mediach, że gdyby jego zawodnik nie podpisał długoterminowej umowy, to nie byłoby nawet o czym rozmawiać z Denver Broncos i Von spędził by sezon poza boiskiem.

– To nie miałoby żadnego sensu. Traktuję go (Vona) jak własnego syna i doradzałem mu, że nie można pozwolić sobie na grę pod franchise tag. To jest facet, który zasługuje na $ 19, $ 20, $ 21 milionów dolarów, więc to nie ma sensu grać jeden rok za $ 14 milionów dolarów i ryzykować.” – powiedział Branion w Pro Football Talk Live.

Indianapolis Colts podpisali wolnego agenta Tight Enda – Emila Igwenagu, a zwolnili rozgrywającego Josha Woodruma.

Carolina Panthers odsłoniła uroczyście pomnik właściciela i założyciela organizacji – Jerry Richardsona, jako prezent na jego 80-te urodziny.

 

Showtime Networks zaprasza na wspólne przeżycie przygotowań do sezonu NCAA z Florida State Seminoles. Reklama serialu prezentuje się imponująco.

 

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

Dodaj komentarz