Dzień Dobry Football #459

Dzień Dobry

Dziś w DDF: trzy zawieszenia w Dallas Cowboys, przestroga od Jasona Pierre-Paula i zarobki Rogera Goodella!

NFL

Aż trzech zawodników z front 7 Dallas Cowboys zostało zawieszonych za przyjmowanie nielegalnych substancji:

Prezydent Green Bay Packers, Mark Murphy, to jeden z tych ludzi, którzy niechętnie podchodzą do oddania domowego meczu w ramach International Series. Jednak co do samej idei meczów poza USA jest jak najbardziej przychylny, więc w rozmowie z ESPN zaproponował ciekawe wyjście. – Skoro coraz częściej mówimy o skróceniu meczów przedsezonowych i wydłużeniu sezonu regularnego, to czemu by nie zrobić tak, że wtedy każda z drużyn musiała być zagrać mecz poza naszymi granicami. Nikt by z niczego nie musiał rezygnować, a wszyscy byliby zadowoleni.” Co sądzicie o takim pomyśle?

Johnny Manziel chyba definitywnie stracił możliwość znalezienia pracy w NFL. Właśnie został zawieszony przez ligę na cztery pierwsze mecze sezonu, za aferę z marihuaną. Mimo to Troy Vincent (wiceprezydent od spraw operacyjnych NFL) zapewnia, że wszyscy wierzą, że nadejdzie taki dzień kiedy Manziel się odnajdzie. Jednak ile z tego jest prawdy, a ile złudnych nadziei?

Browns third-round pick Carl Nassib został ostatnim zawodnikiem z tegorocznego Draftu klubu z Cleveland, który podpisał kontrakt (4 lata, $3,229,756 + bonus w wysokości $889,756).

Mary Kay Cabot z CSN Mid-Atlantic donosi, że szanse na to, że w wyjściowym składzie Browns zobaczymy RGIII są „bardzo, bardzo wysokie”. Wyraźnie widać, że Hue Jackson faworyzuje tego rozgrywającego, najbardziej wykorzystując go na treningach.

Szykuje się wielki powrót Roberta Griffina III?

Szykuje się wielki powrót Roberta Griffina III?

Jason Pierre-Paul przestrzega przed zabawą fajerwerkami w nadchodzący weekend, który w USA jest weekendem „Dnia Niepodległości”. Dobrze pamiętamy  co stało się rok temu… To nie tylko przestroga dla amerykański obywateli, ale i dla pozostałych nacji:

Jets defensive end Sheldon Richardson nie zagra w pierwszym meczu sezonu 2016. Sprawa wciąż jet związana z „naruszeniem zasad życia prywatnego zawodnika NFL”.

Były zawodnik uczelni South Carolina, QB Connor Shaw nie jest już zawodnikiem Cleveland Browns.

Wiemy ile Roger Goodell zarobił w 2015 roku! NFL miało mu wypłacić 32 miliony dolarów. To o 7% mniej niż w zeszłym roku, co pokazuje, że NFL niezbyt chciało go ukarać za samo przyznanie się do popełnianych błędów w dochodzeniu sprawy Ray’a Rice’a. To też ostatnia deklaracja podatkowa NFL, gdyż od teraz organizacja nie musi ich podawać opinii publicznej, gdyż zmieniła swój status (zwolniona z podatków).

Na koniec, ciekawa analiza od 247Sports 😀

 

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz