Dzień Dobry Football #449

Dzień Dobry

Już dzisiaj poznamy pary półfinałowe Topligi 2016! Dodatkowo zainaugurujemy rozgrywki PLFA 2, więc emocji na boiskach PLFA nie brakuje. Wiadomości z pozostałych lig też 😉

Offensive tackle Michael Oher podpisał trzyletni kontrakt z Carolina Panthers warty 21.6 milionów dolarów.

RB Trent Richardson prawdopodobnie będzie potrzebował artroskopowej operacji, wcześniej kontuzjowanego, kolana. Nie wiadomo, jak długo potrwa jego rekonwalescencja i kiedy będzie mógł wybiec na boisko, ale z pewnością to nie jest dla niego dobra informacja przed sezonem.

Znamy powody odejścia OT Eugene Monroe z Baltimore Ravens. Zawodnik miał dostać od trenera ultimatum, że będzie mógł pozostać w drużynie, jeśli zmieni pozycję z LT na RT. Monroe odmówił i nie przyjął propozycji.

New York Jets podpisali kontrakt z WR/KR Kyle Williamsem, który stracił cały poprzedni sezon przez kontuzję Achillesa.

Pete Carroll powiadomił dziennikarzy na ostatniej konferencji prasowej, że klub wraz z Doug’iem Baldwinem pracują nad przedłużeniem kontraktu.

Green Bay Packers skompletowali wszystkich zawodników wziętych w tegorocznym Drafcie. Kontrakt właśnie podpisał Kenny Clark.

Mercedes Benz Arena (stadion Atlanty Falcons) już powoli nabiera kształtów… 😉 Jego koszt? 1,5 miliarda dolarów (według najnowszych wyliczeń).

PLFA

Już dzisiaj poznamy pary półfinałowe tegorocznych rozgrywek Topligi! Po raz kolejny, o to miejsce, powalczą ze sobą Husaria Szczecin i Warsaw Eagles. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Dodatkowo zainaugurujemy rozgrywki PLFA 2 ! Poniżej linki do wszystkich transmisji meczów PLFA.

nfl24pl-zapowiedz

Warsaw Eagles vs. Husaria Szczecin

Seahawks Gdynia vs. Panthers Wrocław

PLFA 2: Angels Toruń vs. Archers Bydgoszcz

https://www.youtube.com/user/TorunAngels/live

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz