Dzień Dobry Football #448

Dzień Dobry

Dziś w Dzień Dobry Football: głęboka wiara Adriana Petersona, wyznanie Von Millera i nowe kontrakty w klubach…

NFL

Adrian Peterson głęboko wierzy w tegoroczny sukces Minnesoty Vikings. Na ostatnim spotkaniu z mediami otwarcie stwierdził, że to będzie jego najlepszy camp w tej drużynie i tak jak nigdy nie był podekscytowany rozpoczęciem treningów, tak teraz ma odmienne odczucia. Dodatkowo postawił śmiałą tezę, że jeśli w drużynie jest jakiś zawodnik, który nie wierzy, że ta drużyna może wygrać Super Bowl, powinien zostać natychmiastowo oddany do innej drużyny.

Von Miller nadal nie podpisał kontraktu z Denver Broncos, ale ostatnio gościł w stacji Netflix, gdzie wypowiedział się na temat klubu: „Chcę być Bronco już do końca kariery i chciałbym poczuć to samo ze strony klubu. Wciąż mamy miesiąc czasu żeby się dogadać. Długo pracowałem z T.J. Wardem, Aqib Talibem, Kayvon Websterem i DeMarcus Ware’em, aby zbudować z nimi bliskie relacje i chciałbym to kontynuować aż do mojego ostatniego sezonu.” Jednak pomimo takich deklaracji wczoraj opublikował osobliwy post na Instagramie…

Baltimore Ravens coach John Harbaugh wypowiedział się na temat stanu zdrowia Steve’a Smitha i zapewnił, że dbają o spokojny powrót ich skrzydłowego na boiska starając się go maksymalnie odciążać od zbyt niebezpiecznych dla niego treningów. Dodał też, że zawodnik, prawdopodobnie, nie zagra w żadnym meczu przedsezonowym.

New England Patriots podpisali czteroletni kontrakt z rozgrywającym, po którego sięgnęli w tegorocznym Drafcie – Jacoby Brissett’em. Tym samym każdy wzięty zawodnik ma już podpisany kontrakt.

Miami Dolphins również skompletowali wszystkich zawodników z Draftu podpisując czteroletni kontrakt z Kenyan Drake’iem.

Nowy kontrakt podpisał również Ron Rivera z Carolina Panthers, tym samym łącząc się z klubem na kolejne trzy lata. Umowa opiewa na 19.5 miliona dolarów.

Czy Ron Rivera doprowadzi Panthers do kolejnego sukcesu?

Czy Ron Rivera doprowadzi Panthers do kolejnego sukcesu?

Minnesota Vikings pozbyła się dwóch zawodników: LB Travisa Lewisa oraz DT Bruce’a Gastona. Czyżby nie wierzyli w wygraną w Super Bowl? 😉

Chicago Bears podpisali TE Tony’ego Moeaki na jeden sezon.

 

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

One Response to Dzień Dobry Football #448

  1. ikon pisze:

    Może warto żeby liga zastanowiła się nad zniesieniem tych franchise tagów. Więcej z tego problemów niż pożytku tak naprawdę

Dodaj komentarz