Dzień Dobry Football #334

Dzień Dobry

Dziś w DDF: Chip Kelly komentuje plotki o jego odejściu do NCAA, nowy zawodnik w Carolinie Panthers, zmiany w sztabie trenerskim Miami Dolphins, jak również dwie informacje z naszej PLFA!

NFL

– Chip Kelly wypowiedział się na temat plotek dotyczących jego domniemanego powrotu po sezonie do NCAA. „Nigdy nie rozmawiałem z nikim z USC, ani nie miałem nawet styczności z tą organizacją. To prawda, że w piątek nie byłem w Filadelfii, ale to nic nie znaczy. Od kiedy pracuje w Eagles nie rozmawiałem z żadną inną organizacją.”

Chip Kelly oficjalnie zdementował jego plotki o domniemanym powrocie do NCAA

Chip Kelly oficjalnie zdementował jego plotki o domniemanym powrocie do NCAA

– Nie wiadomo jak długo potrwa powrót Roba Gronkowskiego. Najprawdopodobniej nie zagra przeciwko Philadelphii Eagles, jak również może nie wrócić na kolejne tygodnie. Wszystko zależy od poziomu bólu zawodnika.

– Życie postanowiło podjąć decyzję za trenera Cleveland Browns. Mike Pettine nie będzie miał chyba wyboru i będzie musiał stawiać na Manziela do końca roku. Josh McCown prawdopodobnie złamał obojczyk…

– New York Jets offensive guard Geoff Schwartz również nie pojawi się już na boiskach NFL przez złamanie nogi w ostatnim meczu

Czy zmiana koordynatora ofensywy Miami Dolphins, poprawi wyniki osiągane przez tę drużynę?

Czy zmiana koordynatora ofensywy Miami Dolphins, poprawi wyniki osiągane przez tę drużynę?

– Tak samo poważna okazała się kontuzja defensive end Alex Carringtona, który zakończył swój sezon.

– Carolina Panthers pozyskali nowego cornerbacka. Został nim weteran, Cortland Finnegan, który pierwsze sześć sezonów spędził w Titans, a w 2008 roku został wybrany do Pro Bowl.

– Kolejne zmiany w Miami Dolphins! Z pracą pożegnał się koordynator ofensywy, Bill Lazor, a zastąpić ma go Zac Taylor (aktualny trener rozgrywających).

– Kolorowa prasa zza oceanu: 23-letnia Olivia Culpo (Miss Universe 2012) zerwała z Timem Tebowem! Nie będzie niczym odkrywczym, jeśli powiem, że przyczyną rozstania była przesadna religijność Tebowa, który chciał poczekać z seksem do ślubu. Wow! To się nazywa mieć silną wolę…

PLFA

– Po sześciu latach spędzonych na boiskach PLFA, trener i były zawodnik wrocławskich drużyn, Mark Philmore, wraca do USA. Na naszej stronie internetowej można znaleźć wywiad z zawodnikiem przeprowadzany ponad trzy lata temu przez naszego byłego redaktora naczelnego, Piotra Berę.

– Griffons Słupsk szykują bezprecedensowe wydarzenie! Jak dowiedziała się NFL24.pl, na przełomie czerwca/lipca 2016 roku klub ma zorganizować turniej dla drużyn, tzw. 3 dywizji i będących na poziomie regionalnym w Europie i Stanach Zjednoczonych. Turniej ma być rozgrywany przez dwa dni (sobota, niedziela) systemem pucharowym, a liczba uczestników jest ograniczona do sześciu zespołów. Każda z nich ma rozegrać co najmniej trzy mecze (organizator zapewnia, że dokona wszelkich starań, aby kluby z tych samych lig nie trafiły na siebie w pierwszych rundach). Wpisowe wynosi 250 zł (58 euro).

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz