Dzień Dobry Football #277

Dziś w Dzień Dobry Football o powrocie liniowego New York Giants, rekonwalescencji running backa Houston Texans i St. Louis Rams oraz rozgrywającego Cleveland Browns, a także o plotkach dotyczących transferu Kama Chancellora. Zapraszamy!

NFL

Defensywny liniowy New York Giants, Jason Pierre-Paul jest już w New Jersey, gotowy do powrotu na boisko. Wczoraj Pierre-Paul miał poddać się testom sprawnościowym i jeśli tylko je przejdzie powróci do treningów z drużyną. Przypomnijmy, że liniowy Giants 4 lipca podczas odpalania fajerwerków ranił swoją prawą dłoń, w skutek czego lekarze musieli amputować mu palec wskazujący.

Jason Pierre-Paul powrócił do Giants

Bill O’Briend, trener Houston Texans powiedział wczoraj, że running back Arian Foster powinien wrócić na boisko szybciej niż się wszystkim wydaje, gdyż rehabilitacja po operacji pachwiny przebiega sprawniej niż można byłoby się tego spodziewać. Według najnowszych prognoz, Foster do gry powinien powrócić w połowie października.

Linebacker IK Enemkpali, wszystkim bliżej znany jak ten, który podczas sprzeczki z rozgrywającym New York Jets, Geno Smithem złamał mu szczękę, został wczoraj dodany przez trenerów Buffalo Bills do ich practice squadu.

Trener Seattle Seahawks, Pete Carroll powiedział wczoraj, że jego drużyna nie jest zainteresowana żadnym transferem, w którym miałby się pozbyć safety Kama Chancellora. Zawodnik w dalszym ciągu nie pojawił się w ośrodkach Seahawks w ramach swojego protestu, dzięki któremu chce uzyskać nowy, długoterminowy kontrakt. Carroll potwierdził również, że Dion Bailey zajmie miejsce Chancellora w pierwszym składzie jeśli ten nie pojawi się do końca tygodnia.

Rozgrywający Johny Manziel powrócił do rzucania piłką na treningach Cleveland Browns. Jeśli Manziel przez cały tydzień będzie mógł rzucać bez bólu najprawdopodobniej w trakcie niedzielnego meczu z New York Jets będzie backupem Josha McCowna. Przypomnijmy, że Manziel zmaga się z kontuzją prawego łokcia.

Skoro przy Browns jesteśmy to warto nadmienić, że trener linii ofensywnej, Andy Moeller został zawieszony na czas nieokreślony przez włodarzy drużyny za incydent, który miał miejsce w ten weekend w pewnym nocnym klubie w Cleveland.

Wybrany w pierwszej rundzie tegorocznego draftu, running back St. Louis Rams, Todd Gurley nie zagra w pierwszy meczu sezonu regularnego. Rehabilitacji po zerwaniu ACL przebiega jednak coraz sprawniej. Gurley został wczoraj dopuszczony przez lekarzy drużyny do treningów w pełnym kontakcie. „Mogę robić już wszystko.” – powiedział running back Rams. „Wiadomo, że chciałbym już grać, ale w dalszym ciągu jest długa droga przede mną. Trzeba być cierpliwym. Czekałem już tak długo, więc dlaczego nie poczekać jeszcze kilka tygodni i być pewnym że jestem gotowy w 100%?”

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

35 thoughts on “Dzień Dobry Football #277

 1. Pingback: gdax customer support

 2. Pingback: inboundrem

 3. Pingback: Minneapolis Minnesota

 4. Pingback: Outsourcing PK Studies

 5. Pingback: Free Teen Chat

 6. Pingback: fgtcwiki.com

 7. Pingback: Movie Trailers

 8. Pingback: Microsoft Word

 9. Pingback: cheap web hosting

 10. Pingback: FREE International Moving Quotes

 11. Pingback: in vivo PK analysis

 12. Pingback: Preclinical DMPK

 13. Pingback: Ottawa foreclosure

 14. Pingback: unicc cvv

 15. Pingback: rewal pensjonaty z wy¿ywieniem

 16. Pingback: szkatu³ki na bi¿uteriê drewniane

 17. Pingback: GVK BIO pvt limitied

 18. Pingback: animal disease models

 19. Pingback: schody drewniane bialystok

 20. Pingback: traktorki 4x4

 21. Pingback: main judi online sasaqq

 22. Pingback: http://adadrewnokominkowe.pl

 23. Pingback: Pokerrepublik

 24. Pingback: Bilskrot Göteborg Tagene

 25. Pingback: Get CBD

 26. Pingback: yavsak sarp

 27. Pingback: decentralized content sharing

 28. Pingback: Adult Sex Toys

 29. Pingback: cum se trateaza

 30. Pingback: adblock

 31. Pingback: personalised wedding gifts

 32. Pingback: B&B roma

 33. Pingback: repelis

 34. Pingback: repelis

 35. Pingback: link 188bet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *