Dzień Dobry Football #257

Dzień Dobry

W dzisiejszym wydaniu DDF przygotowaliśmy wieści m.in z treningu Broncos, o powrocie do treningu Kiko Alonso czy wymiany pomiędzy 49ers i Patriots. Dzisiaj również informacje z PLFA. Zapraszamy!  

a

a

NFL:

– Kickerzy Denver Broncos Brandon McManus i Connor Barth walczą o miejsce w drużynie na przyszły sezon. Na potwierdzenie tego wczoraj pierwszy kopnął na treningu celnie FG z 70 jardów, a drugi z 65.

Rekord najdłuższego FG Matta Pratera w tym sezonie może być poważnie zagrożony.

– Rada Rozwoju Finansów Missouri zatwierdziła plan na to, by nadać na kwotę 15 mln dolarów ulgi podatkowe dla budowy nowego stadionu nad rzeką w St. Louis. Jest to pierwszy krok z planowanych 50 mln jakie Rada planuje przeznaczyć na tą inwestycję.

– Problemów SF 49ers ciąg dalszy. WR Jerome Simpson został zawieszony na 6 spotkań za naruszenie polityki NFL dotyczącej uzależnień.

– Według mediów amerykańskich (za ESPN.com) QB Jets Geno Smith najprawdopodobniej wróci do gry w szóstym tygodniu rozgrywek.

– Przedłuża się rehabilitacja TE Denisa Pitty (Baltimore Revens). Sezon rozpocznie na liście PUP, ale wciąż istnieje zagrożenie, że już nigdy nie zobaczymy go na boisku NFL.

– HC Bruce Arians powiedział w wywiadzie dla klubowej stronie, że wcale nie jest pewne czy podpisany wczoraj RB Chris Johnson będzie miał miejsce w składzie na przyszły sezon. Wszystko ma się wyjaśnić w najbliższych tygodniach.

– WR Revens Breshad Perriman nabawił się kontuzji kolana. Na ile jest ona poważna dowiemy się zapewne w najbliższych dniach.

– Kiko Alonso (Philadelphia Eagles) po dwutygodniowej przerwie spowodowanej wstrząsem mózgu wrócił do treningów z drużyną.

Kiko Alonso wraca do gry!

– Tight End Asante Cleveland przechodzi z SF 49ers do New England Patriots, a w odwrotną stronę wędruje  offensive lineman Jordan Devey.

– Buffalo Bills podpisało dwóch nowych zawodników. Są to: LB Quentin Groves i RB Samuel Seale.

PLFA:

– W czwartek w Cetniewie rozpocznie się zgrupowanie Reprezentacji Polski w Futbolu Amerykańskim. Wczoraj dowiedzieliśmy się jak będzie wyglądać skład sztabu szkoleniowego, a jego szczegóły znajdziecie tutaj.

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

4 Responses to Dzień Dobry Football #257

  1. remix remix pisze:

    Jakaś zapowiedź NCAA będzie? Moim czarnym koniem jest niejaki Malik Zaire z Notre Dame, jak utrzyma co co pokazał w bowlu z LSU może chłopak namieszać

  2. Ochocinco85 pisze:

    FG z 70 jardów? Prawdę mówiąc chciałbym kiedyś zobaczyć eksperyment pomiędzy Kickerem a bramkarzem np Romero, Begović, Neuer czy inny bramkarz z mocą w nodze a nie będącym Amerykaninem (Sorry Howard) vs Prater albo jakikolwiek inny nie będący Janikowskim (z racji piłkarskiej przeszłości) kicker na to który lepiej kopie i który ma większe szanse trafienia do bramki z większej odległości. Test piłką jajowatą i normalną futbolówką.

Dodaj komentarz