DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #214

Dziś w Dzień Dobry Football o Super Bowl w Los Angeles, International Series w Meksyku i Niemczech, a także o pierwszym rozgrywającym w New York Jets, absencji linebackera Washington Redskins czy w końcu kilku ruchach kadrowych. Zapraszamy!

NFL

Los Angeles chcę wziąć udział w walce o ponowną organizację Super Bowl. Miasto zakwalifikuje się do organizacji Super Bowl LIV w roku 2020 jeśli do sezonu 2018 powstanie w L.A. stadion i któraś z drużyn zdecyduję się do niego przeprowadzić.

Los Angeles chciałoby gościć Super Bowl LIV.

Wczoraj właściciel NFL debatowali nad rozgrywaniem w niedalekiej przyszłości spotkań sezonu regularnego w Meksyku lub Niemczech. Komisarz Ligi Roger Goodell podczas debaty powiedział, że liga zainteresowana jest rozszerzeniem International Series. Dodał również że oba kraje wykazały chęć do organizacji takich spotkań. Goodell przypomniał również, że Rio de Janeiro zainteresowane jest organizacją Pro Bowl. Kto wiem może za kilka lata będziemy mieli okazję oglądać futbol w najlepszym wydaniu nie tylko w Londynie.

Ofensywny koordynator New York Jets, Chan Gailey powiedział wczoraj, że pierwszym rozgrywającym jego drużyny w nadchodzącym sezonie będzie Geno Smith. „Na chwilę obecną to Geno jest naszym starterem i będzie tak dopóki nie wydarzy się coś złego, jak np. kontuzja,” – powiedział Gailey.

Linebacker Washington Redskins Ryan Kerrigan z powodu artroskopii stawu kolanowego opuści zorganizowane treningi drużynowe w przyszył tygodniu. Nie wiadomo przez jaki okres czasu Kerrigan będzie musiał wstrzymać się od treningów.

Drużyna Green Bay Packers podpisała czteroletni kontraktu ze skrzydłowym wybranym w trzeciej rundzie tegorocznego draftu, Ty Montgomerym. Oznacza to, że bez kontraktu pozostał już tylko wybrany w pierwszej rundzie Damarious Randall.

Wybrany w drugiej rundzie tegorocznego draftu przez drużynę Dallas Cowboys defensywny liniowy Randy Gregory również podpisał wczoraj swój pierwszy zawodowy kontrakt. Gregory związał się z Cowboys czteroletnim kontraktem, który warty jest 3,81 miliona dolarów.

Drużyna St. Louis Rams zatrudniła byłego rozgrywającego NFL, Jeffa Garcię na stanowisko asystenta trenera głównego.

Włodarze San Diego Chargers podpisali kontrakt z rozgrywającym Chase Rettigem. Miejsca w składzie ustąpił mu inny rozgrywający Cole Stoudt, który został zwolniony.

Ofensywny liniowy Mike McGlynn podpisał kontrakt z drużyną New Orleans Saints. Na chwilę obecną nie są znane żadne szczegóły nowej umowy.

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *