Dzień Dobry Football #153

Wkrótce poznamy nowe logo Cleveland Browns, Michael Crabtree będzie szukał nowego klubu, a Doug Baldwin przeprasza za swoje zachowanie podczas Super Bowl. Natomiast w CFL doszło do głośnego transferu, a w PLFA drużyny prezentują swoje filmiki promocyjne.

NFL:

– W przyszłym tygodniu Cleveland Browns ma zaprezentować nowe logo drużyny na przyszły sezon! Ma ono zastąpić aktualny pomarańczowy kask klubu z Ohio.

– Kevin O’Connell został nowym trenerem Cleveland Browns odpowiedzialnym za przygotowanie rozgrywających. Co ciekawe, O’Connell wcześniej pracował z Marcusem Mariotą…

– Linebacker Keith Rivers nie jest już członkiem zespołu Buffalo Bills. Ten ruch pozwala „Bawołom” zaoszczędzić 1.7 mln $ w swoim salary cap.

-Wide receiver Kevin Ogletree podpisał roczny kontrakt z New York Giants.

– Washington Redskins quarterback Kirk Cousins przygotowuje się do sezonu pod okiem Jona Grudena, byłego trenera i aktualnego analityka ESPN.

– Według doniesień Iana Rapoporta Kansas City Chiefs planują rozwiązać kontrakt z WR Donnie Avery’m, dzięki czemu zaoszczędzą 3,4 mln $ do swojego salary cap.

– Natomiast z Panthers odszedł safety Thomas DeCoud, który w zeszłym sezonie zagrał w 11 meczach, ale stracił miejsce w składzie na rzecz Tre Bostona. Natomiast kontrakt odnowił offensive lineman Chris Scott na okres roku.

– Mało prawdopodobne, żeby wide receiver Michael Crabtree przedłużył swoją umowę z San Francisco 49ers. Zawodnik jest niezadowolony ze swojej roli w zespole w poprzednim sezonie, natomiast klub nie jest zadowolony z jego gry.

W jakim zespole Michael Crabtree zagra w przyszłym sezonie?

W jakim zespole Michael Crabtree zagra w przyszłym sezonie?

– New York Giants intensywnie zastanawiają się nad użyciem swojego franchise tag w celu zatrzymania w zespole DE Jasona Pierre-Paula.

– Seattle receiver Doug Baldwin w radiowym show “The Barber Shop” oficjalnie przeprosił za swoje zachowanie podczas Super Bowl, kiedy to niefortunnie za celebrował swoje przyłożenie, za które dostał od ligi grzywnę.

CFL:

– W lidze doszło do dość głośnego transferu sześcioletniego weterana z Blue Bomber:

– Winnipeg Blue Bombers podpisali nowy kontrakt ze swoim dotychczasowym rozgrywającym, Brianem Brohm.

PLFA:

– Nowy sezon już za pasem, a więc i drużyny prezentują swoje przygotowania do sezonu. Ostatnio mieliśmy okazję obejrzeć filmiki promocyjne Wikingów Gdańsk i Tychy Falcons:

http://https://www.youtube.com/watch?v=1PnC9BnuHzI

http://https://www.youtube.com/watch?v=VeTQgbRuNws

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

6 thoughts on “Dzień Dobry Football #153

 1. Nareszcie Cleveland zmienia te idiotyczne logo, kask strasznie mnie irytował. Każdy klub miał jakiś znaczek, tylko nie Browns. Cieszę się z tej decyzji.

 2. Co do loga Cleveland, wydaje mi się, że to ostatnie logo z tradycją w tle.
  To prawda, jest nudne ale… coś w sobie ma. Ja bym je zostawił.

 3. Informacje jakie na tę chwilę wiemy o Browns:
  – Elf nie będzie głównym logiem
  – Logo nie pojawi się na kasku
  – Stroje mają być „cutting-edge” czyli najprawdopodobniej te lżejsze itd)
  – Mają być 3 koszulki (brązowa, biała i najprawdopodobniej pomarańczowa) oraz 2 pary spodni (brązowe i albo białe albo pomarańczowe)
  – Wygląd kasku ma pozostać bez zmian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *