Dzień Dobry Football #147

W dzisiejszych newsach znajdziecie informacje o nowych trenerach w NFL, nowym klubie australijskiej gwiazdy, jak również wiadomości ze świata NCAA i CFL.

NFL:

– Seattle Seahawks podali nazwiska kolejnych trenerów na sezon 2015/16. Trenerem linebackerów zostanie Michael Barrow (wcześniej pracujący w Miami Hurricanes), Brennan Carroll (również wcześniej pracujący dla Miami Hurricanes) obejmie stanowisko asystenta trenera linii ofensywnej, natomiast Lofa Tatupu (jeszcze nigdy nie pracujący jako trener) będzie asystentem trenera od LB. Natomiast Kris Richard (dotychczasowy trener DB) został awansowany na koordynatora defensywy.

– Peyton Manning rozpoczyna indywidualne przygotowania do następnego sezonu w swoim rodzinnym Nowym Orleanie. Miejscem, w którym będzie pracował nad swoją formą będzie Shilstone, czyli ośrodek w którym trenowali sami najwięksi: bokserzy Roy Jones Jr. i Bernard Hopkins, tenisistka Serena Williams, jak również Hall of Famer Baseballa Ozzie Smith.

– Miami Dolphins pracują nad nową długoterminową umową z Ryanem Tannehillem. Mówi się nawet o siedmioletnim kontrakcie opiewającym na 105 mln $.

– San Francisco 49ers oficjalnie podali kompletny skład swojego sztabu szkoleniowego na następny sezon:

sztab 49ers

– Pełny skład trenerów znany jest również w Oakland:

sztab raiders

– Jarryd Hayne wielokrotnie przez nas wspominany, gwiazda rugby prawdopodobnie zwiąże się z Detroit Lions. Przypomnijmy, że australijska supergwiazda, która do tej pory największe osiągnięcia odnosiła w rugby, chciałaby spróbować swoich sił w NFL. Jak sam twierdzi, mógłby zagrać jako punter, ale również chciałby się trochę „poobijać”. W czerwcu tego roku na jego temat wypowiedział się RB Detroit Lions, Reggie Bush: „Na tą chwilę widziałbym go na pozycji biegacza. Jest szybki, silny, a te jego uderzenia są potężne! Lubię tego faceta!”.

Czy Jarryd Hayne jest w stanie realnie powalczyć o grę w NFL?

Czy Jarryd Hayne jest w stanie realnie powalczyć o grę w NFL?

– Brett Jones, który dotychczas grał w CFL i został nazwany najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji (ofensywny liniowy) podpisał kontrakt z New York Giants.

– Nie zastanawiało was nigdy, jak wyglądałyby loga Super Bowl, gdyby wygrywałaby je przegrywająca drużyna? Otóż dokładnie tak:

TmLi4KK

CFL:

– Nowy kalendarz rozgrywek na sezon 2015 zostanie oficjalnie podany już za 10 dni w godzinach wieczornych.

– Redblacks podali oficjalny skład swojego sztabu szkoleniowego na kolejny sezon:

Defensive Coordinator: Mark Nelson
Offensive Coordinator and Quarterbacks Coach: Jason Maas
Special Teams Coordinator: Don Yanowsky
Receivers Coach: Travis Moore
Defensive Backs Coach: Ike Charlton
Defensive Line Coach: Leroy Blugh
Offensive Line Coach: Bryan Chiu
Running Backs Coach: Jordan Maksymic
Defensive Assistant: Derek Oswalt

– DB Tristan Jackson pozostanie na swój piąty sezon w barwach Saskatchewan Roughriders, jak również Regimbald dla którego będzie to trzeci rok.

NCAA:

– Quarterback Vernon Adams (Eastern Washingto) chciałby przejść do Oregonu, aby móc powalczyć o zastąpienie Marcusa Marioty.

– Arkansas nie chcą pozbywać się swojego trenera, Breta Bielema i przedłużyli z nim umowę na 2 lata.

– Houston quarterback John O’Korn poinformował na swoim Twitterze, jakoby miał przejść do Michigan:

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *