DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #145

Dziś w Dzień Dobry Football o nowym zawodniku Bills, kontrakcie Suha, a także składzie trenerskim Reprezentacji Polski. Zapraszamy.

NFL

Ofensywny liniowy Richie Incognito podpisał kontrakt z Buffalo Bills. Incognito nie wybiegł na boisko od momenty kiedy w połowie sezonu 2013 wybuchł skandal z udziałem byłego zawodnika z drużyny z Miami Dolphins, Jonathanem Martinem.

Richie Incognito nowy zawodnikiem Buffalo Bills.

Wczoraj oficjalnie minął kontrakt Ndamukong Suha i od teraz władze Detroit Lions mogą prowadzić rozmowy w sprawie podpisania nowego kontraktu. Lions to jak na razie jedyna drużyna, która może prowadzić rozmowy z tym defensywnym liniowym, reszta zacząć będzie mogła je dopiero 7 marca, a Suh podpisać nowy kontrakt z inną drużynę może dopiero 10 marca.

Wczoraj informowaliśmy o planowanej zmianie nawierzchni na stadionie w Houston. Dziś rozgrywający Green Bay Packers mówi o tym, że główną przyczyną kontuzji łydki jakiej nabawił się w trakcie sezonu była nawierzchnia stadionu Raymonda Jamesa w Tampa Bay.

Drużyna Indianapolis Colts zatrudniła nowego trenera skrzydłowych, którym został Jim Hostler były asystent ofensywny Buffalo Bills.

Z kolei drużyna Pittsburgh Steelers ogłosiła wczoraj, że nowymi trenerami inside i outside linebackerów zostali Jerry Olsavsky i Joey Porter.

PLFA

Poznaliśmy skład trenerski oraz sztab organizacyjny Reprezentacji Polski w Futbolu Amerykańskim. Listę nazwisk wraz z krótkim opisem znaleźć można na oficjalnej stronie reprezentacji.

ŚWIAT

Reprezentacja USA do lat 19 pokonała reprezentację Kanady 35:0. Najbardziej wartościowym zawodnikiem meczu został Prentice McKinney, nowy zawodnik Uniwersytetu Oklahoma.

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *