CZAS NOWYCH BOHATERÓW

nfl-logo

To już ten moment, gdy wielu kibiców NFL z tęsknotą spogląda na kalendarz w poszukiwaniu września. Jak walczą z tym nasi użytkownicy? Wraz z wczorajszym dniem, dokładnie kilka godzin po 12, wystartowała kolejna edycja Mock Draft Forum NFL24. Jesteście ciekawi kogo z pierwszym numerem zagarnęli Tennessee Titans, a po kogo sięgnęli Dallas Cowboys? Zapraszam! 🙂

Jeszcze kilka dni temu NFL.com na swoim oficjalnym kanale YouTube opublikowała fantastyczne wspomnienie sezonu w 6-minutach i nie ma co ukrywać, ten klimat złapał za serce. Chwilę temu emocjonowaliśmy się genialnymi chwytami Charlesa Woodsona, z nadzieją czekaliśmy na powrót do gry, a potem formy, Marshawna Lyncha. Zastanawialiśmy się jak to jest, że Detroit Lions mając przez tyle lat genialnego Calvina Johnsona nie mogą nic osiągnąć, a nawet jeśli grają bardzo dobre spotkanie, to przegrywają pechowo z Green Bay Packers. Dlaczego Peyton Manning wciąż krzyczał Omaha? Dzisiaj już powoli z nas to schodzi, ale żal, że żadnego z wymienionych zawodników nie zobaczymy na futbolowym boisku wciąż się jeszcze tli. Człowiek żyjący pasją futbolu przywiązuje do nazwisk jakąś swoją osobistą „boskość”. Niby zawodnicy są tylko ludźmi, czasami nawet po za boiskiem nie są typowymi wzorami do naśladowania. Mimo to idealizujemy ich wartości przez pryzmat sportu i teraz ktoś nam to bezpowrotnie zabrał. Smutne, ale trzeba żyć dalej. (Poniżej wspomniany klip)

Czas więc na nowych bohaterów, a najlepszą okazją do wyszukania „perełek” jest draft. W drafcie Forum NFL24.pl edycji 2016 do zabawy zapisało się 21 uczestników, z czego jedenastu ma przypisane po dwie organizacje. Już pierwsze wybory przyniosły niespodzianki. Tennessee Titans, których „właścicielem” jestbambosz, z pierwszym numerem wcale nie wybrali Laremy Tunsila z Mississippi czy Jalena Ramsey’a z Florida State, ale zdecydowali się na Mylesa Jacka z UCLA. Dlaczego? Odsyłam do forum pod głównym linkiem Mock Draft 2016 oraz zachęcam do Dyskusji. Tempo jest bardzo szybkie, pierwsze sześć wyborów już za nami, a obecnie zegar odlicza czas – maksymalnie 24 godziny – do wyboru San Francisco 49ers i decyzji „właściciela” Michal2009b1. Czy to ten moment, kiedy poznamy następcę Colina Kaepernicka? Nerwy coraz większe, a czasu z minuty na minutę tylko mniej.

mock draft forum

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

Dodaj komentarz