ZAPOWIEDŹ TNF – EAGLES @ GIANTS

Rozpoczynamy week6. Na pierwszy rzut idzie spotkanie w NFC Dywizji Wschodniej. New York Giants przed własną publicznością podejmą Philadelphie Eagles. Zapraszamy na zapowiedź Thursday Night Football.

Fani z niebieskiej części Nowego Jorku mogą być zawiedzeni z wyników w tym sezonie. Bilans 1-4 wygląda bardzo słabo, a najbliższe spotkanie dywizyjne może w skutkach okazać się bardzo ważne dla układu tabeli. Giants, jak i Eagles słabo rozpoczęli i liczą na zwycięstwo w tej rywalizacji. Ekipa z NY przegrała zeszły mecz z Carolina Panthers 33:31. Zwycięstwo Panterom zapewnił kicker Graham Gano kopnięciem z 63 jardów. Pomimo porażki Giants mogli zachwycić fanów paroma zagraniami. WR Odell Beckham Jr. jest wielką gwiazdą drużyny i w każdym ze spotkań jest ważnym ogniwem Giants. Dotychczas uzbierał 462 jardy i 1 przyłożenie. Rookie RB Saquon Barkley udowadnia, że drugi numer draftu nie był przypadkowy. Biegacz ma na swoim koncie 308 jardów dołem, 273 jardów górą i 5 przyłożeń. Drużyna prowadzona przez HC Pata Shurmura ma graczy z potencjałem. Uważam, że ich czas jeszcze nadejdzie.

Obecni mistrzowie NFL zawodzą na całej linii. Dwa zwycięstwa i trzy porażki to dotychczasowe osiągnięcia Eagles. Orły przegrały dwa spotkania z rzędu i stanęły przed trudną sytuacją. Mistrzom nie przystaje na takie wyniki. Dla Eagles będzie to ważne spotkanie, aby się przełamać i ograć przeciwnika z dywizji. QB Carson Wentz wszedł w rolę startera w trzeciej kolejce i jak dotychczas uzbierał 914 jardów, 5 przyłożeń i 1 interception. Nieźle prezentuje się TE Zach Ertz (437yds, 1TD). W formacji defensywnej wyróżniającym graczem jest LB Jordan Hicks (32TCKLs, 1.5SCKs). Zapowiada się niezłe widowisko. Jedni i drudzy będą chcieli coś udowodnić, ale zwycięzca może być tylko jeden.

Spotkanie rozpocznie się o godz.02:20 polskiego czasu. Zapraszamy do oglądania najlepszej futbolowej ligi świata.

Jakub Ciurkot

About Jakub Ciurkot

Z NFL związany od 2015 roku. Wielki fan Buffalo Bills. W NCAA śledzę poczynania Clemson Tigers. W redakcji NFL24.pl od 2018 roku.

3 thoughts on “ZAPOWIEDŹ TNF – EAGLES @ GIANTS

  1. Obie ekipy zawodzą na całej linii, dużo więcej spodziewałem się po Giants. Wygląda na to, że jak dzisiaj przegrają mogą już tankować do końca po nowego QB. Postawa Orłów w sumie mnie nie zaskakuje, wyglądało na to że to był jednoroczny strzał co chyba nie ma szans się powtórzyć.Ale oni jeszcze mają szansę powalczyć o PO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *