ZAPOWIEDŹ TNF – EAGLES @ GIANTS

nfl-logo

Rozpoczynamy week6. Na pierwszy rzut idzie spotkanie w NFC Dywizji Wschodniej. New York Giants przed własną publicznością podejmą Philadelphie Eagles. Zapraszamy na zapowiedź Thursday Night Football.

Fani z niebieskiej części Nowego Jorku mogą być zawiedzeni z wyników w tym sezonie. Bilans 1-4 wygląda bardzo słabo, a najbliższe spotkanie dywizyjne może w skutkach okazać się bardzo ważne dla układu tabeli. Giants, jak i Eagles słabo rozpoczęli i liczą na zwycięstwo w tej rywalizacji. Ekipa z NY przegrała zeszły mecz z Carolina Panthers 33:31. Zwycięstwo Panterom zapewnił kicker Graham Gano kopnięciem z 63 jardów. Pomimo porażki Giants mogli zachwycić fanów paroma zagraniami. WR Odell Beckham Jr. jest wielką gwiazdą drużyny i w każdym ze spotkań jest ważnym ogniwem Giants. Dotychczas uzbierał 462 jardy i 1 przyłożenie. Rookie RB Saquon Barkley udowadnia, że drugi numer draftu nie był przypadkowy. Biegacz ma na swoim koncie 308 jardów dołem, 273 jardów górą i 5 przyłożeń. Drużyna prowadzona przez HC Pata Shurmura ma graczy z potencjałem. Uważam, że ich czas jeszcze nadejdzie.

Obecni mistrzowie NFL zawodzą na całej linii. Dwa zwycięstwa i trzy porażki to dotychczasowe osiągnięcia Eagles. Orły przegrały dwa spotkania z rzędu i stanęły przed trudną sytuacją. Mistrzom nie przystaje na takie wyniki. Dla Eagles będzie to ważne spotkanie, aby się przełamać i ograć przeciwnika z dywizji. QB Carson Wentz wszedł w rolę startera w trzeciej kolejce i jak dotychczas uzbierał 914 jardów, 5 przyłożeń i 1 interception. Nieźle prezentuje się TE Zach Ertz (437yds, 1TD). W formacji defensywnej wyróżniającym graczem jest LB Jordan Hicks (32TCKLs, 1.5SCKs). Zapowiada się niezłe widowisko. Jedni i drudzy będą chcieli coś udowodnić, ale zwycięzca może być tylko jeden.

Spotkanie rozpocznie się o godz.02:20 polskiego czasu. Zapraszamy do oglądania najlepszej futbolowej ligi świata.

Jakub Ciurkot

About Jakub Ciurkot

Z NFL związany od 2015 roku. Wielki fan Buffalo Bills. W NCAA śledzę poczynania Clemson Tigers. W redakcji NFL24.pl od 2018 roku.

3 Responses to ZAPOWIEDŹ TNF – EAGLES @ GIANTS

  1. Jakub pisze:

    No nie wiem?,dogrywka moze. Punkty 40,5+ powinno byc.

  2. kaliber pisze:

    Obie ekipy zawodzą na całej linii, dużo więcej spodziewałem się po Giants. Wygląda na to, że jak dzisiaj przegrają mogą już tankować do końca po nowego QB. Postawa Orłów w sumie mnie nie zaskakuje, wyglądało na to że to był jednoroczny strzał co chyba nie ma szans się powtórzyć.Ale oni jeszcze mają szansę powalczyć o PO.

Dodaj komentarz