ZAPOWIEDŹ MNF – 49ERS @ PACKERS

Na zakończenie szóstego tygodnia zmagać udamy się na Lambeau Field, gdzie Green Bay Packers podejmą San Francisco 49ers. Zapraszamy na zapowiedź Monday Night Football.

Gospodarze z bilansem 2-1-2 zajmują drugie miejsce w NFC Dywizji Północnej tuż za Chicago Bears. Podopieczni HC Mika McCarthy przegrali zeszłe spotkanie na wyjeździe z Lions 31:23. Najjaśniejszym graczem w zespole z Green Bay był WR Davante Adams. W zeszłym spotkaniu uzbierał 140 jardów i 1 przyłożenie. Dotychczas w całym sezonie uzbierał 425 jardów i 4 przyłożenia.  Prócz Adamsa niezłe wyniki osiąga WR Geronimo Allison, nie wystąpił on w spotkaniu z Lions, lecz i tak zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji zdobytych jardów w Packers. Zaliczył on 289 jardów na 19 skutecznych prób i 2 przyłożenia. Występ Adamsa i Aliisona stoi pod znakiem zapytania w najbliższym spotkaniu. Dobrze spisuje się QB Aaron Rodgers. W zeszły weekend uzbierał 442 jardy i 3 przyłożenia. Jest pewnym punktem zespołu. W formacji defensywnej nieźle spisuje się LB Blake Martinez (25TCKLs, 3SCK). Liderem w przechwytach piłki jest S Ha Ha Clinton-Dix, który ma ich już trzy.  Packers u siebie jeszcze nie przegrali i będą chcieli obronić swoją twierdzę.

Drużyna z Kalifornii zaliczyła falstart. Bilans 1-4, kontuzja startera QB Jimmiego Garoppolo w trzeciej kolejce, który wypada do końca sezonu. Ciężko rozpocząć gorzej sezon. Ekipa dowodzona przez HC Kyle Shanahana na wyjeździe jeszcze nie wygrała, więc ciężko liczyć na ich przełamanie właśnie w tym spotkaniu. Trzy porażki wyjazdowe z Vikings, Chiefs i Chargers nie napawają fanów z San Francisco zbytnym optymizmem. Po kontuzji Garoppolo miejsce pierwszego startera zajął C.J. Beathard . W dwóch dotychczasowych spotkaniach zebrał 647 jardów,zaliczył 4 przyłożenia i 4 interceptions. Najlepszym graczem w ofensywie jest RB Matt Breida, który z 369 zdobytymi jardami zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji biegaczy NFL po pięciu kolejkach. Prócz RB nieźle spisuje się TE George Kittle (399yds i 1TD). W defensywie solidnymi punktami są LB Fred Warner (35TCKLs i 1FF) i DL DeForest Buckner (3.5SCK, 14TCKLs). Dla 49ers będzie to bardzo trudne spotkanie i faworytem meczu wydają się być Packers, lecz w NFL wszystko jest możliwe.

Mecz rozpocznie się o godz.02:15 polskiego czasu. Zapraszamy do oglądania najlepszej futbolowej ligi świata.

Jakub Ciurkot

About Jakub Ciurkot

Z NFL związany od 2015 roku. Wielki fan Buffalo Bills. W NCAA śledzę poczynania Clemson Tigers. W redakcji NFL24.pl od 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *