Titus Young w tarapatach, nowe nadzieje w Kansas City

Zaczynamy tydzień z kolejną porcją gorących newsów. Dzisiaj w rolach głównych między innymi były zawodnik Lions, ofensywna linia Packers oraz świeżo upieczony zawodnik Chiefs. Zaczynamy!

Young aresztowany po raz kolejny

Titus Young, były skrzydłowy Detroit Lions został aresztowany w stanie Kalifornia po raz trzeci w przeciągu tygodnia! Rzecznik prasowy tamtejszego okręgu policji, Joe Balicki powiedział, iż 23-letni zawodnik został przyłapany na włamywaniu się do domu w San Clemente w piątek. Young rzekomo walczył z funkcjonariuszami po nieudanej pieszej ucieczce. Jego zarzuty to próba włamania, napad na policjantów i opieranie się aresztowaniu. Były Lew z Detroit może wyjść za kaucją 75 tys. dolarów. Young podczas gry w NFL był wielokrotnie karany dyscyplinarnie i zwolniony po tym jak celowo źle się ustawiał w przegranej z Green Bay Packers.

Zmiany ofensywnej linii Packers

Ekipa z Wisconsin zdecydowała się wstrząsnąć przodem ofensywnej jedenastki dla lepszej ochrony ich największej gwiazdy, rozgrywającego Aarona Rodgersa. W zeszłym miesiącu gwiazdor podpisał pięcioletni kontrakt o wartości 110 milionów dolarów, co sprawiło, że jest najlepiej opłacanym graczem w lidze. Ruch ten ma konkretnie dotyczyć przemieszczenia Bryana Bulagi i Josha Sittona na lewą stronę formacji – Bulaga będzie left tacklem, a Sitton left guardem. Rolę right tackle przejmie Marshall Newhouse (były left tackle), który będzie rywalizował o nią z Donem Barclayem (6 meczów na tej pozycji w zeszłym sezonie). Packers pozyskali też kilku liniowych w drafcie – Davida Bakhtiari i J.C. Trettera.

Nadzieje debiutanta z Kansas

Tyler Bray, czyli gracz jeszcze w zeszłym sezonie reprezentujący barwy uczelni Tennessee, opuścił szkołę w nadziei, że zostanie wysoko draftowany z powodu stosunkowo nienajlepszego naboru jeśli chodzi o rozgrywających. To się nie udało. Jego czas przyszedł dopiero po wszystkich 7 rundach (zatrudniony jako wolny agent). Niemniej Bray twierdzi, że ma coś do udowodnienia. Powiedział też, że jego słaby trzeci sezon na uczelni był spowodowany wieloma złymi wyborami i kłopotami pozaboiskowymi. Na podsumowanie, zawodnik, któremu nie można odmówić walorów fizycznych, dodaje:

„Większość debiutantów nie ma pewnego miejsca w pierwszym składzie od przyjścia do tej ligi. Zamierzam wejść do walki, jednocześnie ucząc się od Alexa – będzie on dla mnie wzorem i dzięki temu mam szansę na stawianie kroków naprzód.”

Avatar

About Kuba Bieganowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *