Dzień Dobry Football #537

W dzisiejszym wydaniu porannych wiadomości przede wszystkim zmiany oraz plany poszczególnych zawodników, trenerów na przyszły sezon.

NFL

Włodarze Jacksonville Jaguars ogłosili niedawno zmiany w składzie trenerskim oraz front office. Od przyszłego sezonu nowym trenerem głównym Jaguars będzie Doug Marrone, który po zwolnieniu Gusa Bradley’a był tymczasowym trenerem głównym i osiągnął bilans 1-1. Marrone podobnie jak Tom Coughlin, który od teraz jest vice prezesem odpowiedzialnym za operacje futbolowe podpisał trzyletni kontrakt z Jaguars. Z kolei generalny menadżer, Dave Caldwell przedłużył o dwa lata swój kontrakt.

Czy Doug Marrone odbuduje Jaguars na przyszły sezon?
Czy Doug Marrone odbuduje Jaguars na przyszły sezon?

Asystent trenera głównego Cleveland Browns, Pep Hamilton od przyszłego sezonu będzie pełnił funkcję asystenta trenera głównego/koordynatora gry podaniowej Uniwersytetu Michigan.

To nie koniec zmian w Browns. Niedawno pracę stracił defensywny koordynator, Ray Horton, a jego miejsce na tym stanowisku zajmie Gregg Williams.

Trener Kansas City Chiefs, Andy Reid, potwierdził, że dwaj kluczowi zawodnicy jego drużyny będą gotowi do gry w najbliższym meczu przeciwko Pittsburgh Steelers. „Wszyscy którzy ostatnio mieli problemy ze zdrowiem będą gotowi do gry w tym meczu. Justin Houston oraz Spencer Ware również będą gotowi,” – powiedział Reid.

Greg Lewis nie jest już trenerem skrzydłowych Philadelphia Eagles.

Włodarze Green Bay Packers zdecydowali się zwolnić defensywnego liniowego Mike’a Pennela po tym, jak dwa raz w trakcie sezonu został on zawieszony przez władze ligi za naruszenie polityki ligi w sprawie używania nielegalnych substancji.

Skrzydłowy Green Bay Packers, Jordy Nelson złamał kilka żeber podczas ostatniego meczu przeciwko New York Giants i bardzo niepewny jest jego występ w kolejnej fazie playoffów.

Scott Turner nie jest już trenerem rozgrywających Minnesota Vikings.

Drużyna Pittsburgh Steelers zdecydowała się zwolnić trenera linebackarów Joey Porter po tym, jak w niedzielę został ona aresztowany przez policję i postawiono mu zarzuty m.in. napaści na policjanta.

Running back Seattle Seahawks, C.J. Prosise powrócił do treningów z resztą drużyny i ma bardzo spore szanse na grę w najbliższym meczu.

Drużyna Tampa Bay Buccaneers podpisała dwuletni kontrakt ze skrzydłowym CFL, Derelem Walkerem.

Running back Kansas City Chiefs, Jamaal Charles, ogłosił na swojej stronie internetowej, że w

Jamaal Charles nigdzie się nie wybiera!
Jamaal Charles nigdzie się nie wybiera!

dalszym ciągu chce grać w futbol. Przypomnijmy, że Charles w przeciągu ostatnich dwóch sezonów zagrał jedynie w ośmiu meczach, a wszystko to spowodowane było kontuzjami kolana, najpierw zerwanym wiązadłem przednim krzyżowym, a w tym sezonie łąkotkami.

Swoje plany na kolejny sezon zdradził również skrzydłowy, Kenny Stills, który zapowiedział, że w przyszłym sezonie w dalszym ciągu chciałby być członkiem Miami Dolphins. „W przyszłym sezonie chciałbym tu wrócić. Kocham tą drużynę, kocham tych chłopaków. Zrobiliśmy coś niesamowitego i na pewno wszyscy dadzą z siebie wszystko, żeby w przyszłym sezonie ten wynik powtórzyć,” – powiedział Stills.

Jason Pierre-Paul, który tegoroczny sezon rozegrał w New York Giants na jednorocznym kontrakcie zapewnił, że w trakcie tego offsezonu nie ma zamiaru znów podpisywać podobnego kontraktu. „Nie mam zamiaru podpisywać jednorocznego kontraktu. Udowodniłem i pokazałem, że potrafię grać. Nie ma drugiego takiego faceta, który robi to jak jak ja z siedmioma i pół palców,” – powiedział Pierre-Paul.

NCAA

Drużyna Uniwersytetu Clemson wygrała Mistrzostwo Stanów pokonując w finale drużne Uniwersytetu Alabama!

W trzeciej kwarcie tego meczu kontuzji doznał running back Alabamy, Bo Scarbrough, który złamał nogę. Scarbrough w przyszłym sezonie wciąż grać będzie w NCAA.

Z kolei decyzję o przystąpieniu do tegorocznego NFL Draftu ogłosił wczoraj rozgrywający Clemson, Deshaun Watson.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

38 Replies to “Dzień Dobry Football #537”

 1. Pingback: chicago illinois
 2. Pingback: Free Teen Chat
 3. Pingback: bitcoin hosting
 4. Pingback: DMPK Studies
 5. Pingback: GVK Bio
 6. Pingback: GVK BIO
 7. Pingback: Agen Pokerrepublik
 8. Pingback: CBD Pain
 9. Pingback: oglan sarp
 10. Pingback: gavat saarp
 11. Pingback: cum se trateaza
 12. Pingback: adblock
 13. Pingback: repelis
 14. Pingback: receive sms online
 15. Pingback: light adblocker
 16. Pingback: iphone carding
 17. Pingback: 바카라
 18. Pingback: free satoshi
 19. Pingback: tablet pc sale
 20. Pingback: earn crypto online
 21. Pingback: letmejerk.com
 22. Pingback: android discounts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *