Dzień Dobry Football #493

Dziś w Dzień Dobry Football przeczytacie o nowych kontraktach zawodników Detroit Lions i Pittsburgh Steelers, absencji pierwszoroczniaka San Diego Chargers, zawieszeniu liniowego Buffalo Bills a także wiele innych równie ciekawych informacji ze świata NFL. Zapraszamy!

Rozgrywający New England Patriots, Tom Brady powiedział wczoraj w jednym z wywiadów, że to nie on usunął logo NFL ze swojego kasku, w  którym to grał w czwartym przedsezonowym meczu. „Nie, to nie ja. Nie zwracam uwagi co jest na moim kasku. Interesuje mnie tylko czy kask jest funkcjonalny i spełnia swoją rolę.”

Avery Williamson pochwalił się wczoraj na jednym ze swoich kont społecznościowych zdjęciem swoich korków przygotowanych na dzisiejszą przedmeczową rozgrzewkę. Korki te nawiązują w dużej mierze do wydarzeń z 11 września 2001 roku i tragicznych zamachów na World Trade Center. Korki te tak spodobały się policjantom z Nowego Jorku, że zapowiedzieli oni nawet, że zapłacą karę grzywny nałożoną przez NFL jeśli tylko Williamson zdecyduje się założyć je również na mecz i tym samym naruszyć politykę ligi w sprawie ujednoliconych strojów. Williamson pod koniec dnia oznajmił jednak, że nie zamierza tego robić, niestety.

Running back Miami Dolphins, Jay Ajayi nie poleciał w resztą drużyny do Seattle i tym samym nie zagra w pierwszym meczu sezonu regularnego z Seattle. Według trenerów Lions absencja Ajayi nie jest spowodowana żadną kontuzją.

Na pierwszy wyjazdowy mecz nie pojechali również Rob Gronkowski, Nate Solder oraz Jonathan Cooper, którzy tym samym nie zagrają w pierwszym meczu sezonu regularnego New England Patriots przeciwko Arizona Cardinals.

Ofensywny liniowy Joe Berger  przedłużył o rok swój kontrakt z drużyną Minnesota Vikings.

Drużyna Detroit Lions przedłużyła o trzy lata kontrakt z running backiem, Theo Riddickem, który tym samym związany jest z klubem do końca sezonu 2019. Riddick w tym czasie zarobić ma 12,75 miliona dolarów.

Tom Telesc, generalny menadżer San Diego Chargers potwierdził wczoraj, że pierwszoroczny defensywny liniowy, Joey Bosa doznał niewielkiej kontuzji ścięgna udowego i najprawdopodobniej nie zagra w niedzielę w pierwszym meczu sezonu regularnego przeciwko  Kansas City Chiefs.

Joey Bosa najprawdopodobniej nie zagra w niedzielę.

Ofensywny liniowy David DeCastro podpisał nowy sześcioletni kontrakt z drużyną Pittsburgh Steelers. Póki co nie znamy dokładnych szczegółów nowego kontraktu wiemy jedynie, że DeCastro dzięki tej umowie spędzi jeden rok więcej w Pittsburghu gdyż jego stary kontrakt trwać miał przez pięć lat.

Trener Minnesota Vikings, Mike Zimmer od czwartku wiedział już który rozgrywający wybiegnie na boisko w pierwszym meczu sezonu przeciwko Tennessee Titans jednak nie zamierzał tego zdradzać dziennikarzom. Zimmer zapytany przez nich w piątek o to czy wybrał już pierwszego rozgrywającego drużyny powiedział „Wybrałem!” Później gdy został dopytany o to czy będzie to Shaun Hill czy Sam Bradford odpowiedział, „Zobaczycie w niedzielę.” Wczoraj jednak dowiedzieliśmy się że na ostatnim przedmeczowym spotkaniu drużyny trener Zimmer powiedział zawodnikom, że to Shaun Hill będzie pierwszym rozgrywającym Vikings.

W związku z „burzą” jaka powstała po pierwszym meczu sezonu regularnego pomiędzy Denver Broncos a Carolina Panthers i dużą ilością uderzeń w głowę rozgrywającego Panthers, Cama Newtona w tym meczu władze NFL oświadczyły, że sędziowie tylko raz w ciągu całego meczu nie zauważyli przewinienia linebacker Broncos, Brandona Marshalla  i nie rzucili żółtej flagi za nadmierną brutalność. Mimo wszystko kara Marshalla najprawdopodobniej nie ominie gdyż to właśnie przewinienie ma zostać poddane normalnemu procesowi dyscyplinarnemu co może zakończyć się karą grzywny.

Ofensywny liniowy Buffalo Bills, Seantrel Henderson został zawieszony przez władze ligi na cztery mecze sezonu regularnego za naruszenie polityki ligi w sprawie używania niedozwolonych substancji.

Drużyna Tampa Bay Buccaneers umieściła wczoraj na liście rezerwowych zawodników/zawodników emerytowanych skrzydłowego Evana Spencera. Na chwilę obecną nie wiadomo jakie są powody takiej decyzji.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

33 Replies to “Dzień Dobry Football #493”

 1. Pingback: browse this site
 2. Pingback: horse love
 3. Pingback: Chicago
 4. Pingback: shemale.uk
 5. Pingback: check my site
 6. Pingback: Teen Chat
 7. Pingback: 當舖
 8. Pingback: Newer Movies
 9. Pingback: Paintersource.info
 10. Pingback: bitcoin hosting
 11. Pingback: DMPK Study in Rats
 12. Pingback: Ottawa foreclosure
 13. Pingback: GVK BIO India
 14. Pingback: agen poker
 15. Pingback: Hemp CBD
 16. Pingback: gavat saarp
 17. Pingback: oglan sarp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *