Dzień Dobry Football #411

Dziś w Dzień Dobry Football o negocjacjach właściciela Oakland Raiders z miastem Las Vegas, pierwszych telefonach Denver Broncos do Philadelphia Eagles w sprawie rozgrywającego Sama Bradforda oraz wiele innych informacji. Zapraszamy!

NFL

Były rozgrywający NFL, który w 2007 roku został wybrany z pierwszym numerem w drafcie, JaMarcus Russell powiedział wczoraj w wywiadzie dla Sports Illustrated, że zagrałby za darmo gdyby tylko którakolwiek z drużyn NFL dała mu szansę. „Moglibyście zobaczyć mnie z powrotem. Nigdy nie wiesz jak będzie. Mógłbym być waterboy’em lub pracować w scout team. Nie ma to największego znaczenia. Zagrałbym nawet za darmo,” – powiedział Russell, który z NFL „pożegnał się” w maju 2010 roku.

Drużyna Denver Broncos ponoć kontaktowała się już z włodarzami Philadelphia Eagles w sprawie rozgrywającego Sama Bradforda jednak jak donoszą amerykańskie media „cena była zbyt wysoka”.

Właściciel Oakland Raiders, Mark Davis po raz kolejny spotka się włodarzami Las Vegas w sprawie budowy nowego stadionu. Według kilku źródeł Davis ma zaproponować relokację drużyny jeśli przedstawiciele Las Vegas zgodzą się wyłożyć 1.3 miliarda dolarów na budowę stadionu.

Brandon Carr pozostaje w Dallas Cwoboys po tym, jak zgodził się na obniżeni swoich zarobków.

Skrzydłowy Chicago Bears, Alshon Jeffery dalszym ciągu nie pojawił się na dobrowolnych przedsezonowych treningach swojej drużyny.

Miami Dolphins safety Reshad Jones planuje nie pojawiać się przedsezonowych treningach dopóki nie dostanie propozycji nowego kontraktu.

Defensywny liniowy Ndamukong Suh jest jednym z zawodników Miami Dolphins, który nie bierze udziału w dobrowolnych przedsezonowych treningach. Głównym powodem tej absencji jest fakt, że Suh obecnie przebywa w Oregonie w ośrodku szkoleniowym Nike co nie bardzo podoba się jego kolegom z drużyny, którzy nie są zadowoleni z podejścia najlepiej opłacanego zawodnika defensywnego ligi, który znowu robi co chce.

Według najnowszych doniesień drużyna Baltimore Ravens najprawdopodobniej w pierwszej rundzie tegorocznego draftu z numerem 6 wybierze zawodnika Ohio State, Joey’a Bosa lub innego pass rushera.

Ostatnio coraz częściej słychać głosy, że według wielu generalnych menadżerów w NFL ofensywny liniowy Notre Dame, Ronnie Stanley jest uważany za najlepszego dostępnego zawodnika na tej pozycji. Wcześniej wielu uważało, że najlepszym liniowym jest Laremy Tunsil z Ole Miss.

Drużyna Denver Broncos podpisała kontrakt z tight endem Garrettem Grahamem, który przez sześć lat grał dla Houston Texans. Na chwilę obecną nie są jednak znane dokładne szczegóły.

Drużyna Kansas City Chiefs zatrudniła skrzydłowego Mike’a Williamsa, który w minionym sezonie nie wybiegł na boiska NFL. Williams w latach 2010-2013 grał dla Tampa Bay Buccaneers, z kolei sezon 2014 spędził w Buffalo Bills.

Cleveland Browns dodali do swojego składu skrzydłowego Saalima Hakima. Nie znamy jednak szczegółów tego kontraktu.

Linebacker A.J. Hawk nie jest już zawodnikiem Cincinnati Bengals.

NFL24.pl

Z powodów osobistych, wyjątkowo, w tym tygodniu audycja Tour de PLFA odbędzie się w CZWARTEK o godz. 18:30 w Kanale 5 stacji Radia Gol. Gościem będzie m.in. Mikołaj Cieśla z Panthers Wrocław. Bądźcie z nami! 🙂

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.
Kategorie: Dzień dobry NFL. Autor: Dariusz Ankiewicz. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Dariusz Ankiewicz

O Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

42 thoughts on “Dzień Dobry Football #411

 1. W krajach anglojęzycznych również w USA nie stosuje się miliarda tylko bilion. Czyli po części jest to błąd, bo wg naszefo nazewnictwa będzie to 1,3 miliarda

 2. Trochę właśnie nie rozumiem sytuacji z Russellem. Czytałem tego samego newsa na nfl.com i nadal nie wiem czy on w końcu chciałby grać czy po prostu pracować w którejś z organizacji? Te artykuły nie są jednoznaczne pod tym względem, raz jest że play for free, innym razem że waterboy, scout team

 3. Pingback: Digital Marketing Approach

 4. Pingback: how to close bitfinex account

 5. Pingback: WIlliam S Sefton

 6. Pingback: cheap Pharmacokinetic Screening services

 7. Pingback: Teen Chat

 8. Pingback: Instagram

 9. Pingback: paypal hosting

 10. Pingback: double glazed units

 11. Pingback: DMPK Studies

 12. Pingback: Ottawa real estate

 13. Pingback: Barrhaven homes

 14. Pingback: GVK bio sciences nacharam

 15. Pingback: xddesigns.in

 16. Pingback: rekrutacja pracowników z ukrainy

 17. Pingback: GVK bio sciences nacharam

 18. Pingback: GVK BIO COMPANY

 19. Pingback: Gvk bio

 20. Pingback: International Mover

 21. Pingback: purchase order management system

 22. Pingback: rusztowanie sklep

 23. Pingback: zamki dmuchane

 24. Pingback: main judi online sasaqq

 25. Pingback: https://portalenieruchomosci.pl

 26. Pingback: Demontering bil

 27. Pingback: Get CBD

 28. Pingback: ibine sarp

 29. Pingback: EOS

 30. Pingback: cultural

 31. Pingback: adblock

 32. Pingback: personalised Christmas gifts

 33. Pingback: B&B roma

 34. Pingback: receive sms online

 35. Pingback: letmejerk.com

 36. Pingback: merchant account online pharmacy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *