Dzień Dobry Football #410

Dzień Dobry

W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry Football przeczytacie wieści związane z rozgrywającym Philadelphia Eagles, zawieszeniu rozgrywającego New England Patriots i wiele innych informacji. Zapraszamy! 🙂

NFL

Stało się to o czym informowaliśmy już jakiś czas temu. Rozgrywający Sam Bradford poprosił wczoraj włodarzy Philadelphia Eagles o możliwość transferu oraz poinformował ich że nie pojawi się już na przedsezonowych treningach. Generalny menadżer Eagles, Howie Roseman podczas wczorajszej konferencji prasowej w dalszym ciągu zapewniał, że pierwszym rozgrywającym jego drużyny w dalszym ciągu jest absolwent Uniwersytetu Oklahoma. „Sam [Bradford przy. red.] wciąż jest naszym pierwszym rozgrywającym. On i jego agent wiedzą jakie mamy plany, a te treningi są dobrowolne. Mamy nadzieję, że niedługo znowu się z nim zobaczymy,” – powiedział Roseman.

Federalny sąd apelacyjny zmienił wczoraj decyzję sądu niższej instancji i przywrócił karę zawieszenia na rozgrywającego New England Patriots, Toma Brady’ego za tzw. „Deflategate”. Przypomnijmy, że komisarz NFL Roger Godell zawiesił Brady’ego na pierwsze cztery mecze zeszłego sezonu jednak w skutek wygrania przez rozgrywającego sprawy w sądzie wykonanie tej kary zostało oddalone. W obecnej sytuacji wiele wskazuje na to, że fani Patriots nie zobaczą Brady’ego na boisku w pierwszych czterech meczach tegorocznego sezonu.

Carolina Panthers linebacker, Thomas Davis powiedział wczoraj podczas jednego z wywiadów, że jego ręka, którą złamał tuż przed Super Bowl 50 leczy się dobrze. „Z moją ręką jest coraz lepiej. Jestem podekscytowany i cieszę się z tego jak przebiega rehabilitacja. Dobrze jest móc znów podnosić córkę bez odczuwania bólu,” – powiedział Davis.

Według Adama Scheftera z ESPN kilka drużyn w NFL zainteresowanych jest pozyskaniem rozgrywającego Los Angeles Rams, Nicka Folesa, który najprawdopodobniej nie pojawi się na przedsezonowych treningach swojej drużyny. Jak twierdzi Schefter zainteresowane drużyny widzą go bardziej w roli solidnego backupa niż startera.

Pierwszy raz władze NFL poinformowały wszystkie 32 klubu NFL, że u żadnego z testowanych zawodników podczas lutowego NFL Scouting Combine nie wykryto podczas badań obecności narkotyków w organizmie.

Rozgrywający Cleveland Browns, Robert Griffin III potwierdził, że podczas offseasonu trenował z guru rozgrywających, Tomem Housem, by ożywić swoją karierę w NFL i dobrze przygotować się do walki o miano pierwszego rozgrywającego Browns a nadchodzącym sezonie.

Running back Cameron Artis-Payne został aresztowany w niedzielę rano w Gaston County za przekroczenie prędkości. Zawodnik Carolina Panthers w strefie 65 mph jechał z prędkością 102 mph.

Wróćmy jeszcze na chwilę do cornerbacka Josha Normana. Według doniesień kilku źródeł, Norman próbował podpisać swój „franchise tag” z Panthers na chwilę przed tym zanim włodarze ekipy z Karoliny Północnej zdecydowali się wycofać swoją propozycję. Przypomnijmy, że gdyby Normanowi udało się podpisać „tag” pozostałby na kolejny rok w Panthers i w tym czasie zarobiły 13.95 miliona dolarów.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

One Response to Dzień Dobry Football #410

  1. horse game pisze:

    … [Trackback]

    […] Read More here|Read More|Find More Infos here|There you will find 64071 additional Infos|Infos on that Topic: nfl24.pl/dzien-dobry-football-410/ […]

Dodaj komentarz