Dzień Dobry Football #349

Dzień Dobry

W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry Football informacje o nowym trenerze Cleveland Browns, przyszłości Johnny Manziela, wieści o powracających do treningów zawodnikach Seattle Seahawks i Carolina Panthers oraz wiele innych równie ciekawych informacji. Zapraszamy!

NFL

Nowym trenerem głównym Cleveland Browns został ofensywny koordynator Cincinnati Bengals, Hue Jackson. Wraz z ogłoszeniem tej decyzji pojawiły się pogłoski, że czas rozgrywającego Johnny Manziela w Browns dobiegnie końca. Według osób blisko związanych z drużyną, temat Manziela był mocno dyskutowany na spotkaniu Jacksona z włodarzami Browns.

Hue Jackson nowym trenerem Browns!

 

Czy Waszym zdaniem czas rozgrywającego Johnny Manziela w drużynie Browns dobiegnie końca jeszcze przed sezonem 2016?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Po ogłoszeniu wczorajszej decyzji o przeprowadzce drużyny Rams do Los Angeles, burmistrz St. Louis powiedział, że nie będzie on, ani jego miasto szukało innej drużyny NFL, a to jednoznacznie oznacza koniec zawodowego futbolu w St. Louis.

Drużyna Carolina Panthers będzie mogła w najbliższym meczu fazy Divisional Round w pełni skorzystać z umiejętność running backa Jonathana Stewarta oraz skrzydłowego Teda Ginna Jr. Obaj Panowie odbyli wczoraj trening w pełnym zakresie i wygląda na to, że obaj są już w pełni zdrów.

Do pełnych treningów z drużyną wrócili również gracze Seattle Seahawks: RB Marshawn Lynch i TE Luke Wilson i na pewno wystąpią w niedzielnym spotkaniu.

Bob Babich, który po zakończeniu sezonu stracił pracę w Jacksonville Jaguars, znalazł zatrudnienie w San Diego Chargers i od dziś pełni tam funkcje trenera linebackerów.

Skoro przy sztabie trenerskim Chargers jesteśmy to warto nadmienić, że swój kontrakt z drużyną przedłużył ofensywny koordynato Ken Whisenhunt.

Jeden z współwłaścicieli New York Giants, Steve Tisch powiedział wczoraj w jednym z wywiadów, że najprawdopodobniej do końca tygodnia ogłoszona zostanie decyzja, który z sześciu potencjalnych kandydatów obejmie funkcję trenera głównego. „Spotkaliśmy się z sześcioma świetnymi kandydatami. John Mara i ja postaramy się wybrać jednego z nich do końca tygodnia i myślę, że nam się uda,” – stwierdził Tich. AKTUALIZACJA: Trenerem głównym został Ben McAdoo.

Bez tytułu

Była gwiazda futbolu, Lawrence Phillips został znaleziony wczoraj martwy w więzieniu w Kern Valley. Według oświadczenia wydanego przez władze więzienia, rozpoczęto dochodzenie w sprawie śmierci Phillipsa, a głównym wątkiem, który jest brany pod uwagę, jest samobójstwo. Lawrence Phillips miał 40 lat.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

4 Responses to Dzień Dobry Football #349

  1. enricco pisze:

    News o NYG już nieaktualny. Zatrudnili McAdoo.

  2. andreasa.swe pisze:

    Manziel napewno wyleci tylko pytanie gdzie wyladuje i czy jeszcze cos na pojaze

Dodaj komentarz