Dzień Dobry Football #312

Dzień Dobry

W dzisiejszym dość mocno spóźnionym Dzień Dobry Football przeczytacie o zmianie rozgrywającego w Houston Texans, powrocie do gry przez Jasona Pierre-Paula oraz wiele innych równie ciekawych informacji prosto z NFL! Dodatkowo dowiecie się jakie plany na przyszłość ma Babs oraz poznacie pierwsze wzmocnienie w Seahawks Gdynia. Zapraszamy!

NFL

Drużyna Houston Texans zwolniła wczoraj rozgrywającego Ryana Malletta, który w sobotę spóźnił się na spotkania klubowe i nie poleciał do Miami z resztą drużyny. W jego miejsce włodarze Texans zatrudnili rozgrywającego, T.J. Yatesa, który teraz będzie pełni role backupa Briana Hoyera.

Ryan Mallett nie jest już rozgrywającym Houston Texans!

Drużyna Denver Broncos zwolniła defensywnego liniowego Marvina Austina, którego dwa miesiące temu umieściła na liście kontuzjowanych zawodników z powodu kontuzji pleców.

Generalny menadżer Oakland Raiders, Reggie McKenzie powiedział wczoraj, że jego klubu ma w planach przedłużenie kontraktu z Aldonem Smithem. Przypomnijmy, że były linebacker San Francisco 49ers kilka dni przed rozpoczęciem sezonu podpisał jednoroczny kontrakt z Raiders.

Defensywny liniowy Jason Pierre-Paul powraca do NFL! Wczoraj włodarze New York Giants podpisali z nim jednoroczny kontrakt po tym, jak na początku tygodnia Pierre-Paul spotkał się z trenerami i przedstawicielami klubu.

Drużyna St. Louis Rams zwolniła wczoraj linebackera, Jo-Lonna Dunbara. Jego miejsce w składzie zajął defensywny liniowy, Doug Worthington, który ostatnie tygodnie spędził w practice squadzie.

Cornerback Jabari Price nie zagra już w tym sezonie, wczoraj włodarze Minnesota Vikings umieści go na liście kontuzjowanych zawodników, a wszystko to za sprawą kontuzji ramienia. W skutek tego ruchu miejsce w składzie zajmie przebywający w practice squadzie, linebacker Brandon Watts.

Rozgrywający Buffalo Bills, E.J. Manuel został w niedzielę pierwszym rozgrywającym w historii NFL, który przegrał mecz w ramach sezonu regularnego w trzech różnych krajach. Manuel ostatniej niedzieli rozpoczął przegrany mecz przeciwko Jacksonville Jaguars rozgrywany na stadionie Wembley w Londynie. Wcześniej, w roku 2013 przegrał mecz przeciwko Atlancie Falcons rozgrywany w ramach Bills Toronto series.

Babatunde Aiyegbusi, znany jako „Babs” najprawdopodobniej zakończy swoją karierę związaną z futbolem amerykańskim, a wszystko to za sprawą oferty jaką Babs dostał od World Wrestling Entertainment. Według agenta Aiyegbusiego, Adama Baira WWE wykazało prawdziwe zainteresowanie byłym zawodnikiem Minnesota Vikings po tym, jak Babs wystąpił w popularnym w Stanach programie rozgrywkowym Jimmy Kimmel Live i jego  “Can Babatunde Move It” oraz nie załapał się do podstawowego składu Vikings. Aiyegbusi wziął już udział w tryoutach WWE w Orlando podczas jego pobyty w USA.

Babatunde „Babs” Aiyegbusi gwiazdą WWE?!

PLFA

Defensive back Brandon Stanley będzie pierwszym wzmocnieniem Seahawks Gdynia na sezon 2016. Stanley jest absolwentem Eastern Kentucky University gdzie przez cztery lata uzyskał następujące statystyki: 278 tackles, 5 przechwytów oraz 4 razy wymusił fumble.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz