Dzień Dobry Football #248

W dzisiejszym wydaniu znajdziecie nowe informacje z obozów przygotowujących do sezonu drużyny NFL (nie tylko czysto futbolowo) oraz o spotkaniu Hall of Fame na Fawcett Stadium. Poza tym mamy również wieści z PLFA.

a

NFL:

– CB Brandon Carr złamał kość w prawej dłoni i w poniedziałek musi poddać się niegroźnej operacji. Przerwa potrwa przynajmniej kilka dni. Z tego powodu zostanie w Dallas i nie uda się ze zmierzającą do San Diego drużyną Cowboys.

– Komisarz ligi NFL Roger Goodell powiedział podczas ekskluzywnego wywiadu w trakcie trwania tygodnia HoF, że bardzo szanuje Toma Brady’ego. „Jest wielkim graczem, to wspaniały młody człowiek”. Dodał też, że „uczciwość w grze to coś, czego zawsze będzie bronić, a zasady dotyczą wszystkich. To jest moja praca, by wszyscy ich przestrzegali, począwszy od trenerów, po zawodników, kibiców i naszych partnerów”.

– W sobotę doszło do małej sprzeczki pomiędzy zawodnikami Texans i Redskins. Kto wyszedł z niej zwycięsko pozostawiamy waszej ocenie. 🙂

– Chip Kelly (Philadelphia Eagles) próbuje coraz więcej zagrywek z Darrenem Sprolesem grającym jako WR.

– RB Patriots LeGarrette Blount doznał skręcenia w prawym kolanie (MCL). Rokowania przewidują, że na starcie rozgrywek będzie już jednak gotowy do gry.

– Była gwiazda ligi NFL Irving Fryar i jego matka Allene McGhee zostali uznani za winnych oszustw hipotecznych i w konsekwencji tego grozi im nawet 10 lat więzienia. Ogłoszenie wyroku planowane jest na 2 października.

– Jak głoszą media z Cleveland, w nowym sezonie Johnny Manziel będzie pierwszym rozgrywającym. Więcej o nim i o jego przeszłości przeczytacie w następnym numerze magazynu.

– Rex Ryan zaprzeczył spekulacjom mówiących o tym, że do Bills dołączy w najbliższym czasie QB Michael Vick, choć potwierdził, że z nim rozmawiał. HC Bills powiedział, że gra na obiekcie w Buffalo to nie miejsce dla tego zawodnika. Dodał „tutaj często jest zimno, pada deszcz, a nawet śnieg, a znając jego zdrowie gra w takich warunkach mogłaby nie wyjść mu na dobre”.

Do rozpoczęcia sezonu coraz mniej czasu, a Vick dalej nie znalazł nowego pracodawcy. Czy to będzie już jego koniec z ligą NFL?

– Dzisiejszym meczem Hall of Fame pomiędzy Pittsburgh Steelers i Minnesotą Vikings rozpoczynamy preseason NFL. Istnieją duże szanse, że zobaczymy w nim reprezentanta Polski Babatunde Aiyegbusi. Spotkanie odbędzie się na stadionie Fawcett w Canton o 2 w nocy czasu polskiego.

PLFA:

– Ogłoszono skład kadry narodowej na najbliższy try-out reprezentacji Polski w Cetniewie. Kompletną listę z nazwiskami znajdziecie tutaj.

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

34 Replies to “Dzień Dobry Football #248”

 1. Żadne media nie głoszą o tym, że Manziel będzie starterem. Starterem będzie McCown, o ile nie przytrafi mu się jakaś kontuzja.
  Manziel ma póki co naprawdę niezły camp i tylko na to się zwraca uwagę w mediach.

 2. Pingback: anabol for sale
 3. Pingback: PK studies
 4. Pingback: Free Teen Chat
 5. Pingback: Newer Movies
 6. Pingback: Smart Home
 7. Pingback: DMPK studies
 8. Pingback: gvkbiology compant
 9. Pingback: Demontering bil
 10. Pingback: Some CBD
 11. Pingback: DominoQQ
 12. Pingback: yavsak sarp
 13. Pingback: Novusphere
 14. Pingback: mobile
 15. Pingback: Best Sex Toys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *