DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #231

W dzisiejszym Dzień Dobry Football o stanie zdrowia rozgrywającego Philadelphia Eagles, polisie ubezpieczeniowej rozgrywającego Seattle Seahawks, pierwszym running backu Denver Broncos oraz wiele innych równie ciekawych informacji prosto ze świata NFL. Zapraszamy!

NFL

Sam Bradford, rozgrywający Philadelphia Eagles jest przekonany, że jeszcze przed rozpoczęciem obozu przygotowawczego jego kolano będzie w pełni zdrowe. „Żebym nie był gotowy na grę 11 na 11 w trakcie obozu przygotowawczego to teraz coś musiałoby pójść na prawdę bardzo źle. Póki co pracuję swoim tempem, by być gotowym na obóz,” – powiedział Bradford.

Czy Sam Bradford zdąży przed obozem przygotowawczym?

Rozgrywający Seattle Seahawks, Russell Wilson jeśli w tym sezonie dozna kontuzji kończącej jego sportową karierę dostanie kilka (dokładna informacja na ten temat nie jest znana) milionów dolarów w ramach wykupionego ubezpieczenia, a wszystko to spowodowane jest jego grą w ramach ostatniego roku kontraktu podpisanego jeszcze jako pierwszoroczniak.

Trener Denver Broncos, Gary Kubiak powiedział wczoraj, że pierwszym running backiem jego drużyny w pierwszym dniu obozu przygotowawczego będzie C.J. Anderson, który w trakcie trwania minicampów i zorganizowanych treningów otrzymywał najwięcej czasu na grę z pierwszym zespołem.

Chip Kelly, trener Philadelphia Eagles powiedział wczoraj w jednym z wywiadów, że agent ofensywnego linowego Evana Mathisa kilkakrotnie prosił go o zwolnienie jego klienta z drużyny. Ostatecznie Mathis został zwolniony z Eagles kilka dni temu.

Jego miejsce w drużynie zajął już inny ofensywny liniowy, Jared Wheeler, który wczoraj podpisał nowy kontrakt.

Drużyna San Francisco 49ers podpisała kontraktu z ofensywnym liniowym Benem Gottschalkiem, kickerem Corey’em Acostanem i skrzydłowym Mario Hullem.

Z kolei władze Minnesota Vikings zwolniły safety Taylora Maysa.

Defensywny liniowy Andre Fluellen podpisał kontrakt z Buffalo Bills.

Running back Shonn Greene nie jest już zawodnikiem Tennessee Titans.

Skrzydłowy Da’Rick Rogers został zwolniony przez Kansas City Chiefs. 23-letni Rogers to utalentowany skrzydłowy, który był jednym z lepszych w konferencji SEC, jednak jest bardzo problematycznym zawodnikiem.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *