Czas na Lowlanders/Pick Six Extra – Bartłomiej Trubaj

lowlanders_banner

Kolejny Pick Six Extra jest jednocześnie następną częścią Czas na Lowlanders. Dlaczego? Właśnie dzisiaj moim gościem był Reprezentant Polski i nowy zawodnik Lowlanders Białystok, a wcześniej Tytanów Lublin Bartłomiej Trubaj. Chcecie poznać go bliżej? Zapraszam!

Bartłomiej Trubaj to jeden z najciekawszych polskich zawodników, który w sezonie 2016 będzie reprezentował barwy Lowlanders Białystok. Chcecie dowiedzieć się jak zaczęła się jego przygoda z futbolem? Co sprawiło, że będzie reprezentował barwy drużyny ze stolicy Podlasia? Na te i wiele innych tematów znajdziecie odpowiedź w poniższym wywiadzie.

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.

Dla koneserów, ale i także osób podróżujących, biegających, czy uprawiających inne sporty mamy też do pobrania wersję mp3!

PLIK DO POBRANIA

a

Zdjęcia wykonał https://www.facebook.com/elbrus.studio.fotografia/?fref=ts, a nadesłał je Bartek Trubaj.

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

One Response to Czas na Lowlanders/Pick Six Extra – Bartłomiej Trubaj

  1. […] wczorajszego Pick Six Extra był Reprezentant Polski i nowy zawodnik Lowlanders Białystok, a wcześniej Tytanów Lublin […]

Dodaj komentarz