ZAPOWIEDŹ MNF – REDSKINS @ SAINTS

Przed nami ostatnie spotkanie w ramach piątej serii gier. Na Mercedes-Benz Superdome na przeciw siebie staną New Orleans Saints i Washington Redskins. Zapraszamy na zapowiedź Monday Night Football.

Gospodarze z bilansem 3-1 przewodzą w NFC Dywizji Południowej. Po inauguracyjnej porażce wzięli sprawy w swoje ręce i odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu. Świetnie spisuje się formacja ofensywna Świętych. QB Drew Brees dobrze sobie radzi w roli dowódcy. Od początku sezonu uzbierał 1295 jardów, 8 przyłożeń i ani razu nie rzucił przechwytu. W ofensywie szaleją RB Alvin Kamara (275yds dołem i 336yds górą) i WR Michael Thomas (445yds). To właśnie Ci gracze są główną ostoją dla swojego rozgrywającego. W defensywie niezłą robotę robi LB Demario Davis (23TCKLs,2SCKs,1FF). Bardzo ważnym ogniwem jest kicker Wil Lutz. Został on wybrany najlepszym zawodnikiem miesiąca zespołów specjalnych w konferencji krajowej. W czterech spotkaniach zanotował następujące statystyki: 10/11-3pkt, 11/11- podwyższenie za 1 punkt, łącznie zdobył 41 punktów. Święci po dwóch spotkaniach wyjazdowych wracają do domu na spotkanie z Redskins.

Ekipa ze stolicy USA w zeszły weekend pauzowała, ale pomimo tego utrzymała prowadzenie w NFC Dywizji Wschodniej. Drużyna z Waszyngtonu wygrała swoje ostatnie spotkanie przed własną publicznością 31:17 z Green Bay Packers. W ofensywie dobrze spisują się RB Adrian Peterson (236yds), RB Chris Thompson (155yds górą i 83yds dołem), TE Jordan Reed (168yds) i WR Paul Richardson (131yds). Pomimo dłuższego czasu na odpoczynek i regeneracje faworytem meczu są Święci.

Spotkanie rozpocznie się o godz.02:15 polskiego czasu. Zapraszamy do oglądania najlepszej futbolowej świata.

Jakub Ciurkot

About Jakub Ciurkot

Z NFL związany od 2015 roku. Wielki fan Buffalo Bills. W NCAA śledzę poczynania Clemson Tigers. W redakcji NFL24.pl od 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *