Tom Brady kontuzjowany.

nflNa treningu New England Patriots doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem jednego z najlepszych rozgrywających w NFL.

 

Tom Brady doznał  kontuzji kolana na dzisiejszym wspólnym treningu New England Patriots oraz Tampa Bay Buccaneers . Do zdarzenia doszło, gdy Defensive End Bucs Adrian Clayborn wepchnął Offensive Linemana Nate Soldera w nogi Toma Brady. Początkowo wyglądało to bardzo groźnie, gdyż Brady upadł i natychmiast złapał się za kolano. Na szczęscie Brady opuścił boisko o własnych siłach. Jak później wykazało prześwietlenie kontuzja nie jest  bardzo poważna i rozgrywający Patriots prawdopodobnie będzie musiał odpoczywać tylko kilka dni(day to day).

Warto dodać, że w 2008 roku właśnie to kolano zostało poddane operacji po tym jak już w pierwszym tygodniu rozgrywek w meczu przeciwko Kansas City Chiefs Brady zerwał więzadła w lewym kolanie.

W najbliższym meczu przeciwko Bucs starterem najprawdopodobniej będzie Ryan Mallett, a jego backupem Tim Tebow.

Paweł Śmiałek

About Paweł Śmiałek

Współautor podcastu Pick Six. Zajmuje się głównie NCAA oraz ewaluacją prospectów. Kibicuje przede wszystkim zawodnikom, a nie drużynom, bo ich historie są często wyjątkowo intrygujące.

1 thought on “Tom Brady kontuzjowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *